Chutě u filmu

Milý deníčku,
mám děsivě vtipný zážitek spojený s masturbací a kdyby jen s ní…

To si tak ležím na Lišákovi a koukáme na South park. Smějeme se a škádlíme. Když tu mi to nedá a začnu si pohrávat s jeho penisem. Už po chvíli je tvrdý jak skála. A já už si jen nehraju, doslova jej masturbuji. Ale stále se zdá být zabrán do filmu. Nedá mi to, po chvíli se pustím do kouření. Ten sprosťák si mě hezky přidržuje, ale dál se chláme vtipům z filmu. Už už jsem jej chtěla fakt kousnout, aby si všiml – ale přidusila jsem se. Pro změnu se smál mě, místo vtipu. To bylo skutečně zlé!
Chtěla jsem mu to vrátit! Nerad je dole, tak jsem se vyhoupla pěkně na koníčka. A… on mí šťouchne do boku, aby viděl. No k posrání! Tak slezu, a počkám až to skončí. Nakonec i s humorem, protože se tomu prostě nejde nesmát.

Druhý film. Horor. Duch lesa, či tak něco. Opět jsem neodolala a začala si s ním hrát. K popukání postavil se a zase slehl hned několikrát. Kupodivu jako by jej nejvíce vzrušovaly scény, kdy někdo umíral nebo byl zrovna posedlý – tedy do sebe řezali, bodali, kousali a tak. Zajímavé. Ale jakmile scéna přešla i vzrušení opadalo. A tak jsem druhý film využila jen k pohonění (a sebe uklidňování, protože já a moje paranoia a halucinace z hororů).

Třetí film. Diktátor. Chlámali jsme se zase oba, a koukali v klidu. Kupodivu mě chuť stále nepřešla. Ale zajímavé že po skončení ji měl konečně i on a my si to fakt rozdali. A to jsem málem ztratila naději.

Závěr? Když jsem se mu smála, že je divný. Řekl mi, že během prvního filmu vnímal mé hraní nejvíce. Během druhého jen střídavě. A po třetím už měl takové chutě, že mu to nedalo.

Parchant! Takže vyhrál. Zase ošukal on mě a né já jeho. Protože se mnou tou jeho tichostí manipuluje. Je to podlé. Ale vím, že to dělám taky. Tak se nemůžu zlobit. To je tak nefér!!

Taky máte někdy chutě během filmu, u kterého/ých byste to nečekali?
A jak to dopadá? Je druhá strana pro či nikoli?

4 Replies to “Chutě u filmu”

 1. Solidní výdrž – wow. Kde se to v něm bere?

  1. Tak to upřímně netuším. 😀
   Ale občas jej podezřívám, že má deformaci a udělá se jen díky sexu. Tvrdí mi opak, ale já už mu to po těch zkušenostech s ním nějak nevěřím.

 2. Nedostal jsem se až k filmu číslo 3, ale koukali jsme se na Trosečníka a já pokaždé, když Tom Hanks ztrácel naději v záchranu, jsem se stejně zoufale přitulil ke slečně se slovy: „můžeš splnit Trosečníkovi poslední přání?“ a začal sahat pod triko a kalhotky. Třikrát řekla ano, ale počtvrté rychle řekla NE s tím, že je už pozdě a mohl by přijít XYZ(otec). Nevěnoval jsem tomu pozornost a dále jsem chtěl trosečníkovo poslední přání, avšak po chvíli mi začalo vrtat v hlavě a zeptal jsem se : Je XYZ bratr ABC a DEF? Tajně jsem doufal, že řekne ne, ale bohužel řekla ANO. A to znamenalo, že to byla moje sestřenice a já jsem si vzal svoje kalhoty, bundu a šel jsem o 3 ulice dál domů
  Z toho plyne ponaučení – pro příště musím prozkoumat rodokmen až do třetího kolene 😀

  1. Popravdě… upřímně mohu říci že toto znám. 😀 Protože první zkoumání těl k tomu jsou vzdálení příbuzní asi ideální. 😀 (ne nemyslím sex) Ale zažít v tomto stádiu, kdy o sexu něco vím a tak obecně. Prostě když už bych myslela na něco zajímavého, jo to bych nechtěla. A dost se toho bojím protože mám rodinu obrovskou. 😀 Takže, jo díky – za posílení strachu.

   Ps: Fajn storka.

Napsat komentář