Po dlouhé době…

 

 

Co vám budu povídat. My blogeři prostě jednou za čas chytíme menší krizi. Ne jen spisovatelskou, ale životní. Nc se vám nechce, nic vás nebaví… nejraději byste jen spali, neexistovali. Nebo je to příznak deprese? Kdo ví…

Každopádně! I přes to, že jsem nebyla zde, byla jsem dost aktivní v reálném světě. Mohli jste mne potkat hned na několika akcích.
Ta největší byla Fetish Weekend v Praze, kde jsem byla jako animátorka. V překladu ta osoba co se stará o rozproudění zábavy mezi lidmi, což šlo skvěle neb jsem na to nebyla sama.
Další podobně velkou akcí byl Eroticky veletrh v Letňanech, kde jsem byla jako hosteska. Narazila jsem na ně náhodou a domnívám se, že by si zasloužili trochu více pozornosti. Neměli zde však svůj stánek a tak vás žádám, zavítejte (byt jen ze zvědavosti) na web Spoutaná.cz Menší akcí pak byla písklata, tentokráte v Praze. Již byla uvnitř, což ale akci neubralo na kvalitě, možná trochu přidalo. Bylo to skvělé, jen škoda že jsem brzo musela odejít.
Občas se mne na písklata ptáte. A letos jste měli příležitost je poznat osobně, leč trochu vytržené z komfortní zóny. Měli totiž na starost after párty Fetish Weekendu. A nejen že jste zde mohli najít samotné jejich jádro – organizátory – ale i členy a „fanoušky“. Navíc vstupné bylo takřka za hubičku. Takže kdo nedorazil, prohloupil.

Což mi připomíná, právě zde vznikla má (za poslední dobu) nejoblíbenější fotka!

Liška v akci! Aneb důkaz že žiju. Navíc je s touto fotkou spojený tip, anální kolík nemusíte mít jen do postele. Ty s ocásky či šperky mohou sloužit jako zkrášlovací doplňky, třeba právě na párty! Pro ty více odvážné, třeba v létě na procházku lesem – pod sukni ideální.

A co dál?

Chystám pro vás samozřejmě nové recenze (lepší fotky), shibary tutoriály aneb učíme se sami. A hlavně se rýsuje nová spolupráce! Takže se máte na co těšit.
………………………..
Jen se mnou mějte strpení, prosinec je pro mne psychicky vždy nejnáročnější měsíc. Držte mi palce, at se nezblázním. A pokud si chcete ověřit, že žiju – občas se i s fotkami objevuji na twitteru – @nekomishuhyuny.  Fotky v bílém prádle z tohoto článku fotila úžasná Sofia Sämann Foto!
Díky za podporu!

 

Byli jste na některé ze zmíněných akcí?
A co zima, prožíváte ji? Nebo vám dělají starosti jen svátky?

2 Replies to “Po dlouhé době…”

  1. To chapu. Prosinec je dost narocny pro vsechny. Budu drzet palce at se dostanes zpet do pohody! Budu se tesit na nove clanky! 😉

  2. Lištičko, snad časem budeš mít zase ocásek před fotoaparátem 🙂 je to krása pohledět!

Napsat komentář