Za zvuků ohně

Dnes se opět podíváme blíž na erotické stolní hry!

Mám tu pro vás jednu lehce netradiční. Je pouze karetní avšak o to zajímavější. Nese název Předehra!

Tato hra je určená převážně párům, které mají problémy s předehrou. Buďto ji nezvládají nebo nevědí jak na ni. Ovšem co chci říci, předehra má mnoho forem nenechte se tedy omezovat hrou. Já například jsem ji využila když jsem partnera chtěla potrápit, méně se mi pak bránil.
První dojem ze hry byl dobrý, pevný obal jednoduché karty s úkoly, páska přes oči a záhadné CD.

Musela jsem si jej hned pustit, má zvědavost mne nenechala v klidu! První skladba, kde se objevily zvuky ohně mě spíše pobavila – protože připojená hudba ve mě rozhodně nevyvolávala vzrušení, natož příjemné pocity. Druhá skladba už byla lepší, pouhé zvuky ohně zněly příjemně, avšak né věrohodně.

Co mne však zaujalo v pozitivním duchu je fakt, že jde hrát rovnou čtyřmi způsoby! Tedy se hned nezačnete nudit.
Zato páska na oči mne  spíše odpudila – zvolený semiš je mi dost nepříjemný. Doporučuji vám tedy pásku buďto vyrobit, a nebo se poohlédnout po jiné samostatně se prodávající. Můžete si vybrat třeba na sexshop.cz a zde najdete i samotnou hru!

Upřímně? Pro inspiraci je rozhodně vhodná a tedy ji doporučuji spíše čerstvým párům. Neboť je tato hra hlavně o laškování… zde časem stejně musíte přijít na něco co baví právě vás.
My třeba jsme se u hry spíše bavili a čím více pili tím větší hlouposti nás napadaly, až to odskákala paní liška! Ale byla to zábava a večer celkový byl i díky tomu uvolněný a hravý.

A s tímto tématem se vracím k otázce: Hrajete erotické stolní hry? Doporučili byste mi a čtenářům nějakou?

  • Design - 90
  • Zpracování - 70
  • Výdrž - 80
  • Účinnost/Zábava - 80
80

Zhodnocení

Hru doporučuji hlavně čerstvým párům, kterým pomůže prozkoumat partnerovy touhy. Nebo těm, kteří předehru moc neovládají. Avšak mějte na paměti, že předehra může mít mnoho podob. A tak se hrou nenechte omezit – slouží pro inspiraci!

Sending
User Review
2.25 (4 )

Napsat komentář