Jak jsem se stala liškou

Už je to tak! Před půl rokem se z malého koťátka stala velká a mlsná liška. Těšila jsem se na ten den jako malá. Hned od objednání. A ono už to bylo tady!

A proč? Sháněla jsem totiž pár měsíců anální kolík. A né ledajaký, ale s liščím ocasem! Jenže… jakožto milovník kožešiny jsem odmítala jakoukoli umělotinu. A i hezká napodobenina z králičí kožešiny, či fenků se mi prostě nelíbila. Musela to být liška!

Další problém byl materiál kolíku. Nechtěla jsem plast, rozhodně! A ani guma a silikon se mi zrovna nezamlouvaly. Když v tu jsem narazila na něco, co mě zaujalo. Anální kolik z kovu! No nádhera! Nejen ta omyvatelnost, ale i jednoduchost a neutrální barva. Prostě přesně pro mě.
Svůj vysněný ocásek jsem nakonec objednala od sexhop-sex.cz v krásné přírodní barvě. Už jen počkat! Mezi tím jsem samozřejmě napsala vše svým zvědavým kamarádům, že jsem si pořídila nového mazlíčka a tak jsem jako na jehlách nebyla jediná!
Potěšila mě možnost dobírky a také, že zde dbají na diskrétnost. Balíček mi přišel za tři dny. Což je skvělé, leč to poštovné mi přišlo lehce přehnané. Na druhou stranu to člověka nezabije.

Bylo to tady, na pošťáka jsem se culila jako sluníčko a on naprosto nechápal proč. Ale bylo mi to jedno! Zajímavé mi přišlo, že balíček měl adresu jakési firmy, která nijak na první pohled nesouvisela se sexshopem. Což mne velmi zaujalo a později v informacích na stránce jsem se dozvěděla, že to tak je právě kvůli ještě větší diskrétnosti. A tak mi došlo, proč jsem tedy pošťáka tak moc vyvedla z míry. Nu což stane se.

Byl dokonalý! Tak hebký (jakožto většina kožešin z lišky) a chladný! Začala jsem se k němu lísat. Až ujetá jsem si přišla. Ale nevadí, zkrátka kožešině neodolám. A to nebylo vše. V balíčku byl taky malý sáček s lubrikačním gelem, který mi poslali na odzkoušení – jejich doporučení. Tak jsem si řekla, proč ne! A vrhla se do zkoušení.

Na to, že se jednalo o mou první anální zkušenost s hračkou, to šlo překvapivě snadno. Lubrikant byl dost podobný tomu, co jsem používala dříve. Jen měl výraznější zápach a tak bych si jej sama od sebe nekoupila. Co bylo však nečekané, ocásek byl vevnitř až ledový! bylo to příjemné, a vážně vzrušující. Celá jsem se chvěla! A po chvíli tekla. Bylo mi jasné, že ocásek se stane mým výborným sexuálním partnerem. Nejen ve chvílích masturbace, ale i samotného sexu!

Taky že ano, k sexu je skvělý. Partneři si pochvalují, že vagína se pak stáhne a tedy těsněji obepíná penis. Což jim samozřejmě vyhovuje. Někteří si s ním rádi hrají. Dráždí mě tím, že jej vsouvají a vysouvají. Díky jeho tvaru je to dost jiný pocit, že když jde o klasický anální sex.
Taky jsem zjistila, že se vůbec nemusím bát vypadnutí. Drží na svém místě skvěle a to i když s ním dělám hlouposti. Různě poskakuji, šplhám, dělám kotrmelce, prostě téměř cokoli. Možná mi vypadl jednou, u sexu. Ale to bylo spíše větší mírou lubrikačního gelu.

Má asi jedinou nevýhodu. Pokud se kožešina dotkne vody nebo spermat,u pravděpodobně je po ní. Protože kožešina je na ušpinění prostě citlivá. Ale s tím musí každý milovník kožešiny počítat.

Jinak ocásek zkoušel i jeden s mých partnerů sám na sobě. A pochvaloval si jej taktéž. Takže menšího průměru se vůbec není třeba bát. Naopak je to skutečně příjemné, takové… jen hravé.

A co vaše zkušenost s análními kolíky, máte nějakou? Je pozitivní? A také je to ocásek nebo jiný typ?

//Fotku v úvodu má na svědomí Tomáš Mičák, můj známý. Mimo jiné také skvělý fotograf.//

7 Replies to “Jak jsem se stala liškou”

 1. Super fotky, jen tak dál :)) Ten kolík rozhodně bude slušet jen slečnám pánové s ním nebudou tak sexy…

  P. S. Ta šablona používá zvláštní písmo, které nemá v sobě české znaky – zkus najít jiný font.

  1. Děkuji,
   však nesouhlasím. Existují i muži, kterým vážně sluší. I když pro ně jsou vhodnější huňatější typy ocásku. 🙂

   Ach, vidíš ve fontuu chybu? Dobrá, podívám se na to.

  2. Pánové s ním budou také velice sexy

 2. Listicko listicko 🙂 snad prijdes s dalsimi provokativnimi recenzemi

  1. Určitě, to se nemusíš bát.
   Já jsem hravá a ukecaná. Takže tě toho tady bude časem čekat mnoho. 🙂

   1. Ukecaná a provokující – to bude hodně dráždivého obsahu :))

 3. Anální kolik rozhodne sluší každému. Hodně elektrizujici je, když během procházky pohladi člověk zadeček přes sukni a zjisti, ze chybí kalhotky no na druhé straně je tam něco navíc 😉

Napsat komentář