Focení o sexu

Vím jaké to je fotit se nahá, ale často tomu chybí emoce. Nezvládám je na povel. A tak si mě našel nápad na focení o silné erotice. Aneb sex bez sexu…
Bylo to zdlouhavé (díky mě), ale nakonec jsme se shodli. Vymezili si jasně hranici a sešli se v ateliéru.

Popravdě, jsem se cestou ztratila. Ono, uličky Malé Strany nejsou nic pro mě. Ale když jsem to místo konečně našla, byla jsem neskutečně nadšená! Ateliér mě nadchl. Je neskutečně rozmanitý a jen co jsem vešla a viděla ty možnosti! No prostě takový malý ráj.
Nalili jsme si čistého vína, A když jsem zjistila, že si tam mohu pustit hudbu, hned jsem volila Muchu. Pokecali jsme popili. Začali dělat hlouposti a dopisovali si se subíkem. Erotický náboj byl již značný. Tak se začalo fotit.
Šlo nám hlavně o emoce a prožitky. Chtěli jsme přirozenou touhu a energii. A né uměle vystavěné fotografie se svůdnou dívkou. Prožitky bylo třeba opravdu zažít!

Pomalu se z blbnutí a uvolňování přešlo na dotyky. Jen já, fotograf a tahle chvíle! Dálková spoušť se hodí… Chvílemi šlo spíše o emoce. V jiný moment jsme koketovali s uměleckou fotografií.
Lákalo jej dát mi pořádně na zadek! Rukou, či páskem bylo by to fajn, ale prosím nepoužívejte bubenické paličky. Je to vážně krutý trest.
A pak! Přišel subík. Zábava ve kterou jsme doufali mohla začít. Byl tichý, ovšem pln touhy. Ze začátku jsem byla rozpačitá. Ale zlomilo se to ve chvíli, kdy po mě šli oba. Emoce a touhy zvítězily! Avšak, stále mi nezatemnily mozek, tedy svého pravidla jsem se držela zuby nehty – sex bez sexu. Nenaplněná touha.
A přesto, dostali jsme se až na hranici vyřčené hranice. A to v lízání. Subík za to byl také náležitě potrestán. Ale ten chuligán se ještě tvářil ublíženě. Měla dostat víc! Subík nemá co porušovat pravidla, na to je malý pán…
Celkové focení bylo velice příjemné a těším se až budu s Lukášem znovu spolupracovat. Málo kdo by dokázal fotit takto na hraně. Také věřím, že to posuneme ještě dál a nafotíme něco, co bude tak… až pornografické a přesto ne sprosté.

A co vy, šli byste do podobného projektu? Do focení tvrdě zavánějící sexem, bez jeho reálného provedení…?

6 Replies to “Focení o sexu”

 1. Wow, solidní náboj nadrženosti! Díky za tip na fotografa, to by se mi taky líbilo. Hlavně je to neskutečný rajc, ale překvapuje mě, že tam jsi spíše v dominantní roli… dle ostatních fotek bych tě tipovala spíše na subinku.

  1. Děkuji, jsem ráda, že se fotky tak moc líbí. A fotografa taky potěší, když najde další slečnu na experimenty.
   A nejsem popravdě ani jedno. Umím se sice přizpůsobit, ale na dominu jsem moc submisivní a na subinku málo poslušná. 🙂

 2. Takže spíše rozverná a zvídavá switch 🙂 závidím, já to mám „hozené“ jen submisivně.

  1. Nemám ráda označení switch. Protože mi tak nějak neodpovídá. Aspoň podle toho, o jsem četla. Jsem jen přizpůsobivá. Nemohu říci, že byh si ve střídání rolí nějak zvlášť libovala. Ale rozumím proč se to označení používá. 🙂

 3. Jo, s tím bych problém neměla, ale kdybych měla volit místo, tak bych šla do Kotelny. Jinak fotky jsou super a text se čte sám.
  A co se týče rolí – Jsem víc domina, ale jelikož se našel člověk, kterého jsem ochotně poslouchala, tak říkám switch.

  1. Kotelna je na fotky hodně pěkná to souhlasím. Pár jsme jich tam fotili s Tomášem M. A rozhodně se tam kvůli fotkám ještě vrátím. To prostředí nabízí mnohé možnosti! Ovšem chodím tam většinou na „kecací čtvrtky“. Což znamená jediné, plno lidí. To focení dost ztěžuje. 🙂

   Zajímavé, potkala jsem za život jen velmi málo dominantních slečen a žen. Většina na mě nepůsobila moc dobře. Nevím proč, ale téměř z nich jde až strach…

Napsat komentář