Špatný den

Milý deníčku,
tentokrát se swingers párty proměnila spíše na nuda-párty. Prostě, se ten den celý nějak spikl proti mě.

Těšila jsem se na lednovou swingers jako malá. Ale, nebylo mi dopřáno. Všichni lidi co se mnou měli jít, mi buď onemocněli, nebo měli moc práce. Jediný kdo nakonec vydržel byl Lišák. Jenže, tomu něco nesedlo a tak mu většinu akce bylo zle. A i když proběhl pokus o to si zadovádět, když už byla tentokrát možnost. Dopadlo to dost na nic. Takže nálada mi klesala až pod bod mrazu.

No, byla snaha mi ji zlepšit. Pokecala jsem si zase s moc fajn lidma a bylo vážně se na co dívat. Účast byla až šílená, lidí mraky! Měla jsem obrovské chutě, ale s tou náladu by to moc nešlo… Mrzí mě to.

Na druhou stranu potkala jsem zde sexblogerku Kláru z blogu sex-blog.cz. Krom toho, že je na pohled vážně k sežrání a i její přítel (či snad muž?) byl vskutku pohledný. Mimo to je vážně velmi milá a oba působí jako hrozně fajn lidi.

Je to smutné, ale je tomu tak. Tentokráte jsem vážně erotikou nabitý večer, a vlastně spíše ráno, úplně zazdila. Další párty má být v březnu. Doufám, že to bude ta osudná, kdy už to vážně vše vyjde tak, jak bych moc chtěla.

4 Replies to “Špatný den”

  1. škoda, tak snad příště už to konečně vyjde 🙂 Aspoň jsi poznala Kláru/Báru – jejich sexblog jsem neznala, tak díky za tip…

  2. Jsem největší odbornicí na swingers kluby a řeknu jedno – swingers devastuje sexuální život populace. Více na mém blogu barboramilujici.blog.cz

    1. Zdravím,
      váš blog jsem si pročetla – nějak mi to nedalo. A od srdce jsem se zasmála. Děkuji, pobavení po ránu je velmi milé. 🙂

      1. Uz jen titul „nejvetsi odbornice na swingers“ mi stacil pro smich 🙂

Napsat komentář