Je libo masáž?

Masážní hlavice, pojem který mě fascinuje už nějakou dobu. Co to je? Jak to funguje? A k čemu se používá v erotice? Dostala jsem možnost to zjistit!
Do rukou se mi dostala vibrující masážní hlavice Power AkuWand – lépe řečeno masážní vibrátor.  A dost mě překvapila!

Je naprosto jednoduchá, z větší části šedavě bílá jen hlavní části zvýrazněné temnou modrou. Přišla mi velmi zajímavá a kdo jiný než lidi z lascivní.cz, mi ji mohl doporučit? Právě díky nim, jsem měla možnost ji mít v ruce a poznat to kouzlo. A kde ji mlžete sehnat vy? U růžového slona přeci!

Když mi hlavice přišla doslova mi vyrazila dech! Byla nečekaně těžká! A podle mého v naprosto nevkusném obalu. Já nějak na ty vyumělkované nahotinky, co si daným produktem jakože dělají dobře, nejsem. Ale co už, tak jako kniha, ani produkt by se neměl soudit podle obalu. Navíc byl hned vedle zabalený lubrikant, který byl nejen pěkný, ale hlavně zábavný!

Jak jsem čekala, tělo bílé, hlavice šedobílá a důležité prvky zvýrazněné temně modrou. Jednoduché a až na hodně výrazné spoje, vážně pěkné! Hlavici jsem rozbalovala přes spolubydlícím, který se mi smál. Tak jsem mu vysvětlila, že ji použiji na něj! Smát se přestal.

Nejprve mě ovšem čekalo nabíjení, takže zase odklad testu. Naštěstí jsem nemusela dlouho zkoumat, dobře viditelná zdířka a nápadná krabička v obalu, mi ihned prozradili, že je hračku třeba píchnout do zásuvky. Což je pro mě příjemná změna po tom, kolik hraček mám na baterky. To mi připomíná, že je rozhodně skvělé, že při nabíjení svítí maličké světýlko, které oznamuje, kdy se hračka ještě nabíjí a kdy je již nabitá.

Ráno jsem se jako vždy nemohla dospat! Hrozně mě zajímalo jaké to bude. Pro první test jsem zneužila spolubydlícího. Věčně si stěžuje že jej bolí záda. A vzhledem k tomu, že tahle věcička má umět masírovat, řekla jsem si proč ne! Samozřejmě jsem z něj nechtěla sedřít kůži, a tak jsem si řekla, že nejlepší volba bude použít přibalený lubrikační gel. Popravdě? Přišel mi o dost lepší než mnou často používaný od durexu.

Hlavice má značně silné vibrace a i když jsou dost účinné i samy o sobě, jsou ještě více intenzivní když hlavicí na kůži zatlačíte. Spolubydlící chvíli kňučel, ale po skončení celozádové masáže si velmi liboval. Masírovala jsem jej cca půl hodiny. A celý den byl funkční, takže tento test hodnotím velmi kladně.
– Později i já si hlavicí začala rozmasírovávat svá ztuhlá ramena.

Druhý test jsem prováděla na sobě. Vnější masturbace mi dělá o dost lépe než vnitřní a tak jsem se na tenhle zázrak velmi těšila! Upřímně? Hlavice sama o sobě s něžnými krouživými pohyby je fakt úžasná! Vypadá to, že na klitoris přestanu využívat vibrátory, protože toto je mnohem lepší. Vážně? A pokud se jako masochistku vážně chci potrápit, využiji možnost nejsilnějších vibrací kdy se síla pomalu zvyšuje sama a toto se stále opakuje, navíc hlavici více přitlačím na klín. Pak se skutečně můžu zbláznit. Obecně množství různých pulzních programů je dost velké na to, aby si i sám člověk vyhrál dosytosti.

Třetí test byl také na mě, a to jak si hlavice bude rozumět s jinými hračkami. Jéje to bylo radosti! Protože ocásek má kolík, každý kolík má část, která není v análním otvoru. A přesně té části se hlavice dotýká. Takže vlastně nedělá dobře jen vnější masturbací, ale zároveň i anální vibrací. Jo bylo to báječné! A ještě mnohokrát bude. Nemůžu se dočkat až navštívím známého a budeme si s tímto hrát u bondage!

Jako bonus tady pro vás mám informaci, že tato hlavice dostala nový vhled. Uvidíte jej u růžového slona. A myslím si, že teď je o dost hezčí a dost možná budou i spoje daleko méně nápadné. Takže? Bude této hračce moci někdo něco vytknout? Možná jen, že tentokráte ji nedoporučím citlivějším ženám. Protože vibrace jsou opravdu velmi silné a nemuselo by jim to být příliš příjemné.

To přeháním, jistěže je co jí vytknout. Například mi ani náhodou nepřijde tichá. Navíc po jednom nabití vydrží cca hodinu max. hodinu a půl vibrovat. A s jistotou bych jí nedávala do vody! Na druhou stranu, není toho tolik. Navíc se dá většina nedostatků přehlídnout.

Klady – větší hlavice, síla vibrací, jednoduchost, nepotřebuje baterie, ohebná, příjemná na dotek
Zápory – příliš viditelné spoje, hlasitost, malá výdrž,

Co vy, máte zkušenosti s masážními hlavicemi? A využíváte je spíše k skutečným masážím, nebo k masturbaci?

 • Design - 90
 • Zpracovnání - 70
 • Výdrž - 60
 • Účinost - 100
80

Shrnutí:

Jednoduchý, ale velmi efektivní pomocník. Ať už si rádi hrajete, nebo máte rozbolavělé tělo po náročném dni. Vždy vám rád pomůže masážní vibrátor Power AkuWand! Já jej vřele doporučuji, ale Pozor – jeho vibrace jsou opravdu velmi silné!

User Review
0 (0 )

5 Replies to “Je libo masáž?”

 1. Pripoutana k zidli a v kline pevne pridrzovana hlavice? 🙂

  1. I tak se to dá, ale jak znám svého známého. Asi spíše se budu houpat na dřevěném trámu a on mě tou hlavicí bude spíše škádlit. 😀

   1. Taky dobré, tak někdy z toho napiš report/povídku 😉

 2. kluk s foťákem says: Odpovědět

  Lubrikant durex? Nikdy!!! Zkus Doer Medical, k dostání v lékárně. Absolutní paráda. Jinak vercajk je to slušnej. Sežeň k testu womenizer.

  1. Díky za tip, vyzkouším!
   A hele o tom jsem přemýšlela. Ale zatím ně žádný z nich asi nenadchl dostatečně. 🙂

Napsat komentář