Sladká borůvka

Když jsem jej poprvé viděla, okouzlil mě. Nejen pro neodolatelně sladkou barvu, ale už ten název! Čím víc jsem o něm slýchávala a četla, tím častěji se mi sbíhaly sliny jen při tom pomyšlení!

Mluvím o vibrátoru nesoucí název Borůvka II! No řekněte sami, není ta barva dokonalá?

Většinou mě tyto holčičí barvy moc neberou. Ale tady, při napodobení reálného penisu, mě přímo nadchla. Našla jsem jej u růžového slona (jak příhodné). A díky webu lascivní.cz jsem si jej mohla vyzkoušet. Jakmile jsem se to dozvěděla, nemohla jsem se dočkat! A popravdě, moc jsem jej chtěla ochutnat…

Když tento něžný vibrátor přišel měla jsem radost hned ze ze tří věcí. K němu totiž přišly i maličké sáčky lubrikačního gelu, jehož značku jsem viděla poprvé. A malinkaté erotické čokoládky. Bylo mi jasné, že tohle hraní bude sladké nejen vizuálně! Stačilo počkat do následujícího dne a první test mohl být odstartován.

Probudila jsem se s motýlky v břiše. Ano až tak moc jsme se těšila. Otevřela jsem jednoduchou, ale dokonalou krabičku (design se mi moc líbí, a velmi tu nápaditost cením). A vytáhla ten poklad. Popravdě mě překvapil. Nemám odhady na velikost, ale ten žalud… no výrazný je slabé slovo. Né že by mi to vadilo, naopak! Navíc, byl tak hebký, až mě přešla chuť jej jíst.

První testy proběhly bez baterií, neb jsem na ně zapomněla. Ale to mě nezastaví. Využila jsem jej tedy spíše jako dildo. A v tomto testu obstál na jedničku! (I když s malinkatým mínus) Mimo jeho žalud se mi i velmi zamlouvá jeho ohebnost. Tedy se přizpůsobí (do jisté míry) vážně každé! Co jsem ale nepocítila ani jako plus, ale ani jako mínus bylo žilkování. Prostě jsem jej nějak nevnímala. Také mi vizuálně dost vadily výrazné spoje. Je to velká škoda, protože jinak je vibrátor skutečně moc pěkný. Samotný materiál zde měl trochu problém, když se mi trochu snížila vlhkost měl tendenci drhnout. Na což si dávejte pozor, abyste si neublížili. Ale pokud budete mít jako já po ruce vždy lubrikant, problém v mžiku vyřešíte.

Další testování proběhlo s bateriemi. Ano uvědomuji si, že jsem hodně náročný člověk. Ale mě toto zlatíčko spíše lechtalo, než cokoli jiného. (I na nejsilnější vibrace) Na druhou stranu je ve vagíně neskutečně tichý. Bohužel to je pro mě málo. Naštěstí jsem toto vyřešila, a využila jej jako vibrující dildo. A ani změna programů mi moc nepomohla. Takže, klasicky. Citlivější ženě určitě udělá radost a velikou. Lidem jako jsem já, ty potěší spíše bez baterií. Což upřímně nemusí být úplně špatně. Známka tedy tři.

No a nakonec… čekáte asi sex. Bohužel můj aktuálně nejbližší sexuální partner jaksi nesexuje. Tak si počkám na další výlet do prahy. Ovšem nebyla bych to já, abych něco nevymyslela!

Bavili jsme se s jedním z mých známých o kouření až na doraz. Aneb česky hluboké hrdlo. O tom jaké to je pro muže, jaké to je pro ženu. A zda to jde trénovat. Slíbila jsem mu, že budu trénovat. A vzhledem k tomu, že penis teď po ruce není, řekla jsem si – proč ne. Trénovat se dá všelijak. Dávicí reflex mám jen minimální, ale naučit se lépe zvládat penis v krku mi přišlo jako bezva nápad!

Popravdě, nedostala jsem se ani do půlky vibrátoru. A to jsme to zkoušela mnohokrát. Ono to možná bude tím žaludem. Přeci jen živý penis je jiný. Přesto mi tento umělý materiál vůbec nebyl nepříjemný, naopak. Docela mě to i vzrušovalo… Zkušenost to byla jednoznačně dobrá. A na vyzkoušení různých technik, co mě napadají při dlouhé chvíli, to bude rozhodně bezva společník. Věřím, že to pak někdo ocení.

K tomu mě napadá otázka na ženy, kouříte svým partnerům dobrovolně? Nebo vás musí nutit? A napadlo vás kouření někdy trénovat?

Dobře dobře, uznávám později mě napadl ještě jeden způsob jak zkusit zvýšit můj prožitek z jeho vibračních schopností. Využila jsme ocásek! Bylo to o dost jiné, protože se vibrace přes tenkou stěnu odrážely. Tím pádem jsem je cítila v análním otvoru, který na toto není zvyklý a výsledky se najednou dostavily! Tedy z toho plyne, nefunguje-li to jedním způsobem tak jak byste chtěli, zkuste jiný.

Klady – materiál, velikost, výrazný žalud, omyvatelný, tichý, ohebný
Zápory – viditelné spoje, nedostatečné vibrace (pro mě!), bez obalu na uložení

Znáte borůvky? Případně, jaké byly vaše dojmy?
A myslíte, že je fajn, když jsou vibrátory více vzdálené reálným penisům, či nikoli?

Borůvka 2
 • Design - 100
 • Zpracování - 80
 • Výdrž - 85
 • Účinnost - 70
84

Shnutí:

Borůvka dvě je větší, něžně zbarvený, designove překrásný společník. Bohužel má menší vady na kráse a slabější vibrace. Přesto, pokud vám nevadí zapojit ruce k dílu, máte se na co těšit!

User Review
0 (0 )

7 Replies to “Sladká borůvka”

 1. Už jsi měla možnost ho vyzkoušet s partnerem?

  1. Bohužel ještě ne, ale za půlkou ledna se mi snad příležitost naskytne. Velmi se těším, ale obávám se, že to nebude takové jaké bych chtěla.

   1. A jaké bys to chtěla? Nějaká zajímavá fantazie? 🙂

    1. Tý jo, teď si mě dostala! No, asi konkrétní představu nemám. Ovšem umím si představit ty pocity, které bych během hrátek s borůvkou a známým chtěla mít. A obávám se, že nemám šanci je zažít. Ale pocity se dost špatně popisují. 🙂

 2. Za mě jsou rozhodně lepší nerealistické hračky (z pohledu muže) – a jsem rád, že podobný vkus mají i partnerka. Borůvku taky máme a dobře drží už cca 6 měsíců – jen škoda těch občasných linií na boku, kde přesně nelícuje silikon na silikonu.

 3. Boruvka :)) jeste hrusticka by byla pekna – tvarem a treba i funkcemi :d budou i delsi recenze? Ty tvoje s vlastnimi fotkami v akci stoji za to. Takhle se recenzuje na telo

  1. Hruštička by mě zajímala to je pravda. Další recenze budou to se bát nemusíš. Teď testuji velmi zajímavé věci. 🙂 A u mých recenzí si fotím vše sama. Jsem ráda však, že se zvláště propojení s tělem líbí.

Napsat komentář