Jen růžová to může být!

Obvykle bych tvrdila jak růžovou nemusím, ovšem tady je to jiné. Proč? Kdo ví. Ale růžová a bondage mi nějak sedí. Možná proto, že se k tomu právě až extrémně nehodí.

Jak asi víte omezování pohybu mě baví! Protože to není jen zábava, ale i vzrušení. A to mi nedopřeje jen shibari. Ale i bondage. Jenže ta mi nabídne ještě víc a jinak… Třeba roubíky, nebo škádlení bradavek, či výprask – to vše k ní může patřit.

Hned jak jsem viděla růžovou bondage sadu, prostě jsem jí musela mít! Hned jsem měla vizi nejednoho sladce perverzního focení. Díky lascivní.cz a ltx.cz jsem jednu sadu získala. Můžu vám tedy v několika testech popsat zda za to stála. Sama jsem sena ni velmi těšila. Jenže, pak skutečně přišla…

Nějak mi to nedošlo. Prostě koženka, zrůdnost na omak. Zvláště tento typ, který není nijak zpevněný. Ale řekla jsem si, že by bylo hloupé ji rovnou zatratit. I když první dojem stál za starou belu! Mé nápady na testy směřovaly k tomu zda koženka zvládne typickou zátěž pout. Tedy třeba závěs – Byla jsem přesvědčená, že se rozervou.

První test byl prostý – roubík a skřipce (?) na bradavky. Pro fotky elegantní. Roubík nevypadává, dýchá se přes něj dobře a není po ničem cítit. Což mě překvapilo čekala jsem zápach umělotiny, který se neobjevil. Skřipce drží dobře, jen by nejspíše vypadaly lépe na větších bradavkách. A nejspíše by fungovaly lépe. I tak se mi zamlouvají. Neboť na svých koncích mají připevněné rolničky, které moc hezky zvoní při každém pohybu. Při různých hrátkách nebo i při vázání je to velmi zábavný prvek.

Druhý spočíval ve velikosti pout – mám totiž malinká zápěstí. Z většiny pout vyklouznu, i když jsou maximálně utažená. Tyto jsou jedny z mála, která se na maximální utažení opravdu mé ruce zadrží. Alespoň tak, abych z nich jen tak nevyklouzla. Ovšem ten kdo vymýšlel zapínání těchto pout by si měl dát facku. Plyš se plete pod přezku a zapínání sama sebe je tak o dost složitější. Navíc zde chybí poutko, které by drželo konec pásku, který mi po utažení přečnívá a tedy překáží. Pouta na nohy jsou stejná, jen trošku větší. Na kotnících se zapínají lépe než na zápěstích. Ale mají stále mouchy.
Třetí test byl hlavně o důtce – ta koženka je peklo! Je to jednovrstvá koženka, takže v původní verzi jí člověk sotva vnímá, možná ho dokonce lechtá. Rozhodla jsem se na konce tedy uvázat uzlíky. Je to sice trochu lepší, ale prostě na koženou to nemá ani v nejmenším.
Závěrem přišlo prubnutí závěsu – vracíme se k poutům! Byla jsem opět fotit u Petra Jedináka a jelikož mi posledně nabízel, že u něj mohu trénovat závěsy. Zeptala jsem se zda mi pomůže s testováním pout. Rád souhlasil! Byla to neskutečná zábava! A pouta? Řetízek je spojující neobstál, roztrhl se. Kovová očka, na která byl řetízek připnutý, se roztáhla. Protože jsou jen „secvaknutá“. Takže jsme očka vyndali, řetízek odepnuli a nahradili je karabinami. Co na to pouta? Švy lehce v místě tahu povolily a koženka se tak vytáhla. Ale jinak, vydržela!
Nejprve jen ruce. Tam jsem zkoušela nejen zavěšení jako takové, ale i tah! Pak jen nohy, kdy jsem se cítila jako prase při zabijačce. Ale nerozbila jsem si hlavu. Pouta stále nepovolila! A nakonec… řekla jsem si, že to chce větší výzvu. Zavěsili jsme mi ruce a přidali k nim nohy! Bylo to šílené, adrenalin stoupal! Stále jsem měla pocit, že se ty pouta prostě musí přetrhnout. Ale ony nic! Byla jsem velmi mile překvapena. Poslední test dopadl skvěle!
Obojek tedy podobně jako maska nepodlehl žádnému testování. Hlavně proto, že mě neláká. Hrubé obojky mi přijdou nevkusné. Ale asi by se v něm dobře spalo v autě, neb ta plyš je docela pohodlná. Podobně vnímám „masku“ přes oči. Rozhodně bych jí nepoužila k hrátkám. Ale jinak je docela příjemná. A když bych se potřebovala vyspat v létě kdy je brzo moc světla tak je to skvělá pomoc. No, obojí je takové nijaké a v zásadě by to v této sadě vůbec nemuselo být. Lépe by fungoval růžový šátek třeba…

Závěrem: Investujte do kůže! Vyplatí se to ve všech směrech. Tohle je totiž zábavné pro fotky, ale dost špatně použitelné pro bondage hrátky. Je to škoda. Kdo mi najde růžovou sadu z kůže?

Klady i zápory jsou dost sporné pro vypsání, ale pokud jste četli pozorně již je znáte.
Co mě ale zajímá, máte zkušenosti s nějakou takovou sadou. A šli byste do koženky?

 • Design - 85
 • Zpracování - 90
 • Výdrž - 80
 • Účinost - 65
80

Zhodnocení

Slaďoučká sada na bondage hrátky. Pokud si chcete jen pohrát, nebo rádi fotíte provokativní obrázky určitě si ji za těch pár korun pořiďte. Ale pokud to s bondage myslíte vážně pořiďte si sadu z kůže a né koženky. To je má rada. Přeji krásné hravé chvíle. Já si je i s touto sadou nadmíru užila!

User Review
0 (0 )

8 Replies to “Jen růžová to může být!”

 1. Tak to cumim 🙂 cekal bach, ze povoli pri tom solidnim zavesu – klobouk dolu tobe za odvahu

  1. Děkuji, jsem ráda že mou odvahu někdo ocení. Bála jsem se fakt že jo. Neb já to nejenže čekala, ale byla jsem si tím jistá, že povolí. 😀

 2. Růžovka pěkná, závěs dobrý – fotil tě kdo? Nebo samospoušť? Mě úplně růžová k bondáži nesedí, tam mi více pasuje červená, černá, klidně i bílá, ač ta má přesah do kliniku. Ale každý má jiné vnímání 😉

  1. Ach tento tvůj komentář mě moc zamrzel. Buď si vážně nepozorný čtenář a nebo jsi se přišel jen podívat na fotky. Každopádně, jak je v článku zmíněno při závěsech mne fotil Petr Jedinák, který mi tentokrát přímo se závěsy pomohl. A taky v článku přiznávám, že i mě k bondage růžová úplně nesedí (možná jsem to jen napsala jiným slovem), ale nějakým způsobem mě zde láká. Přijde mi totiž ta nezvyklost zajímavá. 🙂

   1. Asi bych moc naštvaná nebyl – ne všichni čtou, spoustu (věřím, že i tvých čtenářů) se raději kochají tvými fotkami 🙂 zlobit se nemusíš. Omlouvám se případně.

    1. Byla jsem spíše smutná než naštvaná. Ale nemusíš se bát… jsem smířená s tím, že si moje články lidé spíše prohlížejí. Ale když se ptáš po té na fotografa tak mě překvapuje, že článek nečteš – protože toto vždy uvádím. 🙂 Ovšem, je to v pořádku. Ráda ti vždy odpovím.

 3. Přiznávám se, že růžová je mi protivná. 🙂 Co se týče pomůcek, tak volím kůži a spolupráci s ověřeným člověkem. Mimochodem, pouta mám na karabinu taky. Stačila mi jedna jediná zkušenost, kdy se mi stalo něco podobného s pouty, jako tobě. 🙂
  Samshop by nebyl ochotný jít do růžové barvy? Nebo bych zkusila oslovit Romana Tlustého (neplést s Brašnářství Tlustý a spol.)
  Každopádně tvé články jsou velmi zajímavé a dobře se čtou. Stejně jako tvůj Twitter. 😉

  1. Děkuji za tipy určitě někomu z nich zkusím napsat. S růžovou kůží by bylo ještě více srandy. 🙂 S pouty mám obecně plno dobrých, ale i špatných zkušeností. Takže je nezatracuji, ale zkouším… nic horšího než spadnutí mě stejně nečeká. Každopádně, děkuji za vyjádření a taky za pochvalu. *lehce se červená*

Napsat komentář