Lechtivé tajemství


Co čtu sex-blogy slýchám o Venušiných kuličkách. Dámy co se chichotají svému malému tajemství, zatímco běhají. Nebo jiné… vypráví o jejich prospěšnosti. Všechny se shodují, jsou velmi příjemné a navíc prospěšné. Chtěla jsem to zažít taky! Lascivní.cz mi dalo tu možnost!

První dojem na jedničku. Elegantní vzhled a na dotek sametový materiál. Jen jejich „obalem“ jsem si nebyla jistá.

Test první – manipulace. Jak nasucho, tak s pomocí lubrikačního gelu jsou kuličky příjemné. Ale hraní si s nimi, když jsou v „obalu“ lehce dře. A tak jsme si hráli bez ní… Tudíž test dopadl dobře.

Test druhý – procházka. Chůze s kuličkami mi nepřijde nijak zvlášť rozdílná než bez nich, což mne zklamalo. Ale pravděpodobně za to může jen má snížená citlivost.

Test třetí – cvičení pánevního dna. Zde jsem jednoznačně spokojená, seč se mi nedostává té rozkoše. Ale své vaginální svaly teď velmi obratně ovládám a i sexuální partneři se tváří velmi spokojeně.

Test čtvrtý – aneb jak si hraju já?
Nic mi nebrání je využít i análně a mohu říci, že jsem si to opravdu užila. Korále jsou na mne zbytečně dlouhé. A zde jsem také, asi jako v jediném případě, ocenila „obal“.

Shrnutí – dá se říci že téměř nemám výtek. Ale lhala bych. Nelíbí se mi „obal“ kuliček, tedy ta bílá součást celku, při opakovaném zasunu dost dře. I když je pravda, že při použití většího množství lubrikačního gelu tento problém mizí. Rozhodně je doporučuji ke cvičení. A na laškovné procházky, ale jen těm skutečně citlivým.

Jsou ideální jako dárek. Zvláště dostala bych je od partnera. Vibrátor už jsou takové, profláklé. Navíc, kuličky udělají radost vám oběma!

Co vy, máte doma Venušiny kuličky? A jaké s nimi máte zkušenosti?

Venušiny kuličky Boom
 • Design - 100
 • Zpracování - 90
 • Výdrž - 90
 • Účinnost - 80
90

Shrnutí:

Venušiny kuličky doporučuji hlavně ze zdravotního hlediska. Nejen vy oceníte posílení pánevního dna. Na druhou stranu pokud není vagína jedna z citlivějších, asi více z kuliček nedostanete. Ovšem dámy citlivé si jej jistě užijí ve všech směrech!

User Review
0 (0 )

5 Replies to “Lechtivé tajemství”

 1. Škoda, že v balení k nim nepřidávají nějaký obal – semišový/saténový, aby ti nemusely ležet jen tak někde v šuplíku. Ale ta možnost vyměnit kuličky a mít váhovou variantu na míru svému tělu :-))

  1. … je skvělá, to jednoznačně. A mě to upřímně ani nevadí, ráda na hračky vidím a tak je skladuji stejně úplně jinak.
   Ale rozumím Tvému povzdechu. 🙂

 2. Mají tyto kuličky i v sobě další kuličky? Vypadají rozměrově dost maličce, tak jestli se dovnitř vůbec vešly a nepůsobí jen jako „vaginállní činka“. Ale ty dlouhé „ocásky/provázky“ mě taky štvou, jako kdyby to nikdy nikdo ve výrobě nezkoušel zavést…

  1. Nemají, (nebo jsem si jich aspoň nevšimla). A i když by se do nich zřejmě nějaké menší kuličky vešly, tak jsou pouze jen právě jako závaží. Tedy opravdu spíše k posilování svalů než rozkoši. Myslím, že to ve výrobě rozhodně nezkoušejí. Ale u prvních prototypů by měli. Očividně to ale štve jen malé procento žen. 🙂

   1. Tak to bych je považovala spíše za Ben Wa Balls/kuličky, než venušiny – vyloženě venušiny kuličky mají v sobě i tu druhou kuličku, co působí potěchu při pohybu – tak ať to nemate 🙂

Napsat komentář