Slzy

Milý deníčku,
říká se že vše je jednou poprvé.
V sexu se toto ze začátku opakuje často.
Ale čím víc člověk objevuje, tím méně objevuje něco nového.
Tím méně věcí jej překvapí.

No, to jsem nečekala, že právě s Vránou zjistím jaké to je u sexu brečet. Jen velmi zřídka si dovolím uronit slzičku před jiným člověkem. Ale tentokrát jsem se neovládla. Proč? Bolest, nevýslovná bolest. Byl tak hluboko a tvrdě, opravdu tvrdě přirážel. Ronila jsem slzy tak veliké… a křičela. Avšak, nebylo to nepříjemné. Né tak jak by člověk čekal. Asi se projevila má masochistka.

Je to úsměvné, protože nemám ráda bolest vždy. Nebo jinak, nemám ráda hrubou bolest, neprocítěnou jen zraňující. Tahle byla vášnivá! A já si to užila. I když jsem pak seděla jen velmi nerada, hned den po té dala bych si bývala víc. Bohužel, náleží jeho klín jiné. Ale kdybych mohla vykouřím mu duši jen proto, abych s ním mohla souložit častěji.

Někdy mě překvapuje jak moc chci to, co nemůžu mít. A když to mám na dosah, odmítám na takovou možnost byť jen pomyslet. Na druhou stranu, asi dobře vím proč s Vránou ještě nejsem. Obávám se však, že jednou má chamtivost dosáhne takové úrovně, že se o něj stejně pokusím. Doufám, že mě v ten okamžik někdo praští – abych se vzpamatovala.

A co vy, také vás láká „zakázané“ ovoce? Také vás v oblasti sexu za poslední dobu něco překvapilo?

7 Replies to “Slzy”

 1. ZAKÁZANÉ ovocie vždy a najviac…😊😣😈😋ale držím sa 😊

  1. Tak já tobě držím palce, aby si nepodlehla. 😉

   1. Podlehni :)) pravděpodobně toho nebudeš litovat (hlavně ve stáří) O:)

    1. To se lépe řekne než udělá. Navíc zničit fungující vztah by bylo více než hnusné. 🙂

 2. Lide si zbytecne delaji hranice…vse co je zakazane, je jen to, ceho se v podstate boji,protoze…a duvod ani neni. Proto je nejlepsi udelat vse, co chceme udelat a nelitovat toho. Nejen zivot zit,ale i prozivat. Jsem stastny,ze jsem se uz z techto stereotypu vymanil a pral bych to vsem 😉

  1. Například já si dávám hranice tehdy, kdy nechci být sobecká. Protože v ten moment bych nelitovala, ale později bych mohla.
   Avšak, rozumím ti – a trochu závidím.

   1. S tim se poji dalsi stripek a tim je schopnost „zit okamzikem“. Vse je pomijive. Co bylo nezmenime a co bude moc neovlivnime. Mnohdy se zdanlive dobre stane spatnym a naopak. Porad si radsi reknu, ano udelal jsem to,co jsem chtel, nez-li si vycitat, ze jsem to neudelal a rikal si „co kdyby“. Nicmene chapu te..i ja byl takovy 🙂

Napsat komentář