Narychlo

To si tak na měsíc dáte pauzu…
Která vůbec není pauzou! Tak trochu jsem dřela, ale nikdo to zatím nemá jak vidět.
No snad jednou~
Co se dělo mezi tím? Tak například jsem podnikla fůru focení! Pojďme se podívat na to nejzajímavější!

S Davidem se známe už něco přes rok. Když jsem ho začínala sledovat, bylo to kvůli velmi povedeným street fotografiím. Tehdy, když jsem jej oslovila. Jsem jej mohla vidět v akci. Byla jsem naprosto vyvedena z míry… mimo jiné, je to skvělý chlap!

Jinak, né že bychom se s Davidem nechtěli sejít dřív. Tedy spíše já jsem se jej snažila uhnat. Ale většinou buďto mířil na Moravu nebo měl zakázky. No, tady vám dám radu – nevzdávejte se! Protože ani já to nevzdala. Začala jsem sledovat jeho další tvorbu, nepříklad portréty a psala mu jednou za čas už skoro pravidelně. Nakonec se má toula naplnila. Sice jsme se domluvili hodně na těsno – času málo a sotva den před odjezdem. Ale domluvili a já se moc těšila!
Přišel den D a já byla pořádně nervózní. Vidět se s někým po roce je takové… zvláštní. Každopádně fotili jsme v mém milovaném Prokopském údolí, takže nebylo čeho se bát! Hned co mne David přivítal věděla jsem, že tohle bude parádní odpoledne. A taky že bylo!

Jen co jsme našli dost vysokou trávu už jsem byla nahá a hopkala jak laňka. David málem taky, našli jsme mraveniště. A fotilo se a fotilo. Nějak ani nevím jak nám to šlo neskutečně rychle. A pan fotograf tvrdil, že ani upravovat fotky nemusí. A tak byla první zveřejněna ještě ten den!
Hned vedle bylo křoví. Vždy jsem podobnou fotku chtěla. Jen jsem si díky ní uvědomila, že už necvičím a i kdyby – budu mít někdy zadek jako holky, na které ráda koukávám? Asi těžko, ale pučte mi prádlo nebo dejte volnost pohybu a já vám ukážu jak si vykouzlit zadeček k zulíbání!
Dále nás lákal výhled, skály a moje páteř. No… nakonec to dopadlo úplně jinak. Ale co už.
O to víc mne bavilo když jsme sešli níže. Přeskočili koleje – rozvinuli plány na další aktové focení (miluju zvířata). Došli jsme k sice zaneřáděnému, přesto zajímavému tunelu. Asi bývalému vchodu do lomu. Kde jsme vymysleli pár pochybných fotek a pak Davida napadlo: co takhle změnit úhel pohledu? A v tu ránu mi ležel u nohou a rozplýval se. Že prý mám fotogenickou kundičku. Ach ano, také se mi líbí!

Když jsme se vyřádili zamířili jsme mezi skály. Když tu cestou… léhátko. A tak jsem si zase o trochu více spálila svou upíří kůži. Ale co já bych pro fotky neobětovala.Ach málem bych zapomněla! Procházka lesem a hrátky se stíny. V létě každý ocení stín. Ale je úžasné v něm hledat více. Ať už s dětmi díky hrajete hru – jako co tenhle stín vypadá. Nebo když vidíte jako umělci – stín je pak buďto nástrojem nebo obrazem samotným. My jsme jej využili jako nástroj. No, neposloužil skvěle?


Každopádně zase zpět ke skalám! Čas se nám krátil a tak jsme se moc nezdrželi. I přesto… jsem zkrátka a dobře kamzík. Jak je to kámen hned po tom šplhám…

Chvátali jsme výše!! Nejen kvůli Davidovu dalšímu focení, ale mě hnal čas – vlak. Chtěli jsme sice ještě vyfotit něco v potoce, ale ani všudypřítomní pejskaři nám moc do karet nehráli. A tak jsme si již jen skvěle popovídali a slíbili, že musíme fotit zase brzy znovu.

Já vlak stihla a odpoledne to bylo vážně báječné. Ta atmosféra! Já mám velmi ráda být nahá a je vidět, že i David si akty fakt užívá… víte, ráda bych poznala co nejvíce lidí, kteří nahotu a erotiku vnímají více umělecky než jen jako konzum… Jsou tu nějací? Protože s takovými je nejen radost spolupracovat, ale i se jen tak bavit.
Každopádně povím vám ještě jednu nemilou věc, která s tímto focením souvisí. Když David první fotku vypustil na Twitter, sklidila úspěch. A já byla nadšená. Ale jen co se objevila na FB strhlo se téměř peklo. Ne jedna žena napsala, že jsem až nechutná. Křivily obličeje, vyčítaly mi mou hubenost… a proč? Protože jsem si jakožto hubený člověk dovolila zatáhnout břicho. Víte, slepičit vám to nebudu, tady máte odkaz, přečtěte si to sami. (ZLOST) Ale dost mne to zarazilo. Jak bojujeme za to, že ženy kyprých tvarů jsou krásné, ale na nás přírodně hubené až vychrtlé se hází špína. Proč ptám se? Vzala jsem to sportovně, necítím se ublížená. Jen… by mne to zajímalo.

Jako už klasicky se vás na závěr ptám…

Nechali byste se někdy nafotit nazí? Máte rádi své tělo? A máte předsudky vůči tělům druhých?

19 Replies to “Narychlo”

 1. Nádherné fotky!
  Abych pravdu řekla, nafotit podobné, podobně odvážné (možná pro začátek trošku méně) mě vždy lákalo.
  Nahota je úžasná, lidské tělo nádherné a erotika všem přirozená.
  Snad taky najdu odvahu k takovému focení! 🙂

  1. Děkujeme. 🙂
   Budu Ti držet palce ať odvahu najdeš. Pro začátek najdi dobrého fotografa, se kterým se budeš cítit příjemně.

 2. Rád se fotím nahý… je to vzrušující pózovat jen tak, dávat na odiv své tělo, které mám rád, nechat ho, aby ho někdo zachytil. Jen u chlapa to většině připadá „ještě divnější“ než u ženský…

  1. Ale di. 🙂
   Proč by to mělo být divné? Naopak, když se to udělá dobře, může to vypadat velmi pěkně!

 3. Tyto fotky jsou fakt moc krásné! Já beru akty jako umění, nevidím za vším čistě erotický podtext, i když se přiznám, že u mě i ta erotika hraje roli, protože jsem velmi vzrušivý člověk, ale zároveň jsem umělec, tak to umím vidět z obou protipólů :). Podle mě lidé, co se nějak podílejí na aktech, musí mít velkou lásku a obdiv k lidskému tělu a celkově to mají tito lidi v hlavě docela srovnané. Já jsem taky mockrát chtěla být modelkou pro akty, ale jsem strašný stydlín a partner by to navíc nerozdýchal, což chápu. Je fakt že taky ctím názor, že když má člověk mnoho let stálého partnera, tak by tady tyto věci už měly zůstat jen pro něj, jsem v tomto docela staromódní :D. Ale taky jsou akty a prostě jen nahaté fotky, na kterých není nic uměleckého a člověk na tom pozná, že se chtěla dotyčná osoba prostě jen ukázat. Z těchto tvých fotek ale dýchá umění a ta krásná atmosféra a právě ten fakt, že to máš v hlavě srovnané. A taky mám mravenčení po těle, protože se o slovo hlásí i ta moje erotická vzrušivost :D. Ta hubenost se mi na fotkách moc líbí. Je mi líto, že se v dnešní době protlačuje jen buclatost a člověk ani nesmí říct druhému, že je bachratý a neměl by tolik žrát. Ale hubeným to klidně řekněme, ať se nažerou a že jsou odporné. Svět je někdy jak postavený na hlavu…

 4. K čemu jsou fotky, kde všichni viděj tvojí vagínu? Nekterý věci by fakt měli zůstat v soukromí a neukazovat veřejně. Tohle fakt nepochopim 🙂

  1. A proč by ne? Já osobně mám své tělo velmi ráda a nahota mi přijde přirozená. Navíc, když jsem se naučila mít ráda sebe sama, začala jsem mít tuze ráda focení. Proč to tedy vše nespojit?
   Jako dodatek, sexualita je úžasná zbraň! 😉

   A chápat nemusíte, každému se líbí něco jiného. Taky byste přeci nešel na nuda pláž, když vás odhalené ženy pohoršují. Tady je to stejné, né-li „horší“ 😉

 5. Ahoj Liško,
  páni, wau, uf. Supeeeeer, paráda, nádhera 🙂 Nádherný fotky, pěkný článek. Jsem jeden z těch, kteří nahotu a erotiku vnímají více umělecky než jen jako konzum. Odpovědi na Tvé otázky: Nahý už jsem se nafotit nechal. Svoje tělo mám rád a líbí se mi. Předsudky vůči druhým snad ani nemám. Každý je pro někoho přitažlivý a okouzlující. Ty jsi krásná holka, máš své kouzlo 🙂 Tento článek mě uchvátil: nejen tvojí krásou, odvahou, odvážlivostí, kreativitou, ale, (na závěr to nejlepší), právě to umělecké hledisko, (fotky s těmi stíny), ty sou fakt bombový. Je vidět, že Ti David sedl a byl sympatický, Je vidět, že jsi byla uvolněná a, že sis to náramně užila. Je skvělé, že máš svojí stránku a nebojíš se ukázat a píšeš takovéto články/reportáže. Jsem tvůj obdivovatel a fanda. Držím palce, k mnoha dalším splněným touhám. Rád bych se s Tebou někdy sešel a popovídal o těchto věcech a rád bych Tě taky nafotil. Takovéto akty v přírodě, (voda zní taky zajímavě), mě už nějakou dobu lákají ale nenašel jsem ještě modelku, která by do toho šla. A zdá se, že Ti není cizí bondage, kterou mám také moc rád 😉

 6. Nic si nedělej z těch hejtů 🙂 jsi krásná, ač hoodně štíhlá – každý milujeme jiné 🙂

  1. Jen se směji, na to si z nich něco dělat nemám čas. 😀
   A ano, každý máme jiný vkus.

 7. Jak je to s akty muzu? Pousti se fotografove/fotografky do podobnych akci? Konzumuje to nekdo? Zajima to zeny/muze?

  1. No, upřímně moc slavné to s nimi není. Nebo né u nás. Lidé se do toho nepouštějí. Je to škoda.
   Konzumenti/tky? Kdo ví když toho tu moc není. 🙂

 8. Narychlo ale nadherne 🙂 jen tak dal listicko :*

  1. Děkuji pěkně!

 9. Venushevenu says: Odpovědět

  Jsi nádherná. Většinou se mi nelíbí tak štíhlé postavičky, ale ty jsi tak nadpozemsky krásná, až lituji, že sama nemám o kůstku navíc. Jako materiál na focení naprosto bezchybné a kundička taktéž budiž pochválena. 😀

  1. Děkuji velmi pěkně!

 10. Lisko Lisko, kampak ses nam zatoulala? O:) je to akoda, ze uz nepises.

  1. Neboj se, už jsem zase tady! ^^

 11. Velká krása a nádhera! Výborná práce Vás obou tj. Ty a fotograf.

  Měl bych pár dotazů… můžeme se spojit přes e-mail. Díky.

Napsat komentář