Výlet

Milý deníčku,
od té doby, co jsem se přestěhovala do Brna jsem poprvé jela na výlet do Prahy. A musím říct, že i když to bylo velmi náročné, stálo to za to!

Na blog jsem psala o Panu P. Jedinákovi již několikrát. Právě díky němu jsem se rozhodla k tomuto výletu. Má totiž v Praze právě výstavu a jakožto „typický umělec“ jsem si nemohla nechat ujít vernisáž – neboť víno zadarmo a (erotické) umění se skvěle doplňují. A tak vznikl nápad, že bych se do Prahy jela podívat. No jo, jenže vernisáž byla v pondělí… přišlo dilema zda zde nezůstat déle.  Nakonec jsem si řekla, proč ne. Bylo tedy rozhodnuto, jedu na týden!

Jenže to bych nebyla já, kdyby vše šlo hladce. Čím víc se blížil termín, tím víc se mi hroutil svět! Už už jsem myslela, že do Prahy nepojedu… když tu pro mne přijel můj Zachránce! Přijel pro mne a ještě téhož dne jsme odjeli. Paráda! Avšak, týden se tím prodloužil o další dva dny! Né že bych si stěžovala, společník je to výborný. Nu což, práce i starosti šli stranou.

Víkend jsem tedy strávila se Zachráncem, vodní dýmkou a jeho kočkou Nemi. Bylo to vskutku příjemné, vzrušující… avšak i velmi únavné nebo spíš, ospalé. A i když jsme značnou část času prospali, myslím že jsme si to (svým způsobem) užili.
Následovalo pondělí a s ním vernisáž! A mimo to, že jsem na ní i s doprovodem došla později, se vážně povedla. I když s výběrem obrazů (může za to galerie) úplně nesouhlasím. Přesto tam mí favorité byli. Navíc jsem se zde seznámila s milou slečnou a také dvěma „fanoušky“ (je to vzájemný obdiv) z twitteru – vždy mě potěší někoho z nich potkat osobně. A to se vyplatí! Osobně jsem také hrdá na fakt, že je na výstavě i fotografie mé maličkosti.
Takže, budeteli mít během léta cestu kolem Analogue (na Malé Straně), určitě se na pár chvil zastavte a výstavu si projděte.
Úterý bylo asi nejklidnější. Potkala jsem svého dobrého kamaráda, tvořili jsme Tiramisu. Ale jinak, jen relax u filmu.

Středa se měla nést v duchu focení s Petrem. No, to bych nesměla zaspat. Přišla jsem o dvě hodiny později. Ale nakonec jsme se u čaje zasmáli. Petrovi nebylo nejlépe a tak téměř ocenil, že jsme jen pohovořili. Další večer u filmu. To víš, s Tomášem se mi to lebedí – ukázal mi starý, ale správně praštěný seriál Lexx… podívejte se sami, překousněte první díl, slibuji že se budete smát.
Čtvrtek byl ve znamení Twitteru. Vážně, kdo jej nemáte směle do toho, je to zábavná a velmi přátelská sociální síť + budete zavaleni (téměř) pravidelnou dávkou mých fotek! Každopádně šlo o odpolední schůzku s dvěma mými obdivovateli (Ten Tajemný a Dominantní Jane) – já je obdivují také a tak to bylo vzájemné – a bylo to přinejmenším příjemné. Ono asi fakt, že se to ze dvou hodin protáhlo na něco přes čtyři, mluví sám za sebe. Každopádně to bylo skvělé a rozhodně se ještě někdy musím dostat na zmrzlinu na náplavce!
A byl tu pátek, asi nejakčnější a taky neúnavnější den celého týdne. Začalo to zvolna, schůzkou s krásným Koťátkem. Prošly jsme se v lese, po dlouhé době si opravdu popovídaly. A celé to bylo takové odpočinkové, relaxační. Pak jsme šly pro Tomáše! Tím to začalo být akční, nejen proto, že jsme všichni tři velmi otevření… Chystali jsme se do bazénu! Od tobogánu, až po sauny. No vyřádili jsme se jako děti, avšak netušili jsme jak nás hodina a půl ve vodě unaví. Nu, nedalo se nic dělat. Rychle jsme něco snědli a pustili se do příprav. Kam? Na swingers párty, Milk&Honey! Ach ano, po delší době opět tato akcička.

No… co budu povídat, stalo se pro mě nečekané. Skoro nikdo tam nebyl! Dohromady nás všech bylo dvacet, třicet? Což je na tuhle párty vážně málo! Avšak, nestěžovali jsme si. Téma zvířátek mne bavilo, společnost byla příjemná a když nás přestalo bavit poskakování na parketu rozmazlovali jsme se ve třech, separé. Jen… v jednu chvíli, kdy jsme zrovna zkoušeli mou černou hlavici na Koťátku nám do „kupé“ vlezl takový zajímavý pár, trošku nám to tam sexuálně zpestřili. Milé. Avšak jednu zajímavost jsem si odtud odnesla – mám za sebou první mnou prováděný fisting. A podle reakcí i docela povedený. Každopádně to byla po dlouhé době opravdu povedená swingers, ze které jsem odcházela s dobrým pocitem.
… Sobota, vlastně ta už byla v pátek na párty – noční akce – nevadí. Byla tu a já spala sotva pár hodin. Úplně mrtvá jsem se rozloučila s Tomášem a projela půl prahy za Zachráncem, ještě jej před odjezdem pozdravit. No, asi jsem byla společnost na houby. Avšak je to skutečný gentleman, byl na mě hodný – donesl mi jídlo, potulil a propůjčil dýmku.

Takže?
Výlet uzavírám jako více než povedený. A i když se nevyvedlo všechno úplně stoprocentně i tak jsem maximálně spokojená.

A co vy, podnikáte někdy výlety za erotikou? A plánujete je nebo se necháte unášet okamžikem?

4 Replies to “Výlet”

 1. Wow, nadherny tyden – jako listicka jsi nejkrasnejsi a k zulibani 0:)

  Milk / Honey me neskutecne laka a mene lidi by mi nejvice sedlo.

  1. Oh děkuji.
   Doufám, že jsi jednu z těch letních párty stihla. Protože nemyslím si, že na podzim nás tam bude nějak málo. Většinou je to právě naopak. 🙂 Na druhou stranu i to větší množství lidí není na škodu. Člověk si pak připadá víc anonymně. 🙂

 2. donoeswuick says: Odpovědět

  Pěkná lištička s ocáskem O:-) tak ti to sluší asi nejvíce. Nebránil bych se jen foto-článku, kdy bys byla na obdiv jen a jen ty…

  1. Děkuji pěkně.
   Ovšem zde šlo hlavně o text. Lištička jen nějak vystihovala mé nálady a většinu pražských večerů. 🙂

Napsat komentář