Není lízání jako lízání

Milý deníčku,
nedávno jsem se velmi nasmála na téma análních hrátek.
Možná je to tím, že mi porno humor sedne, kdo ví. Každopádně mě to donutilo se zamyslet.

Debatovala jsem s jedním mým kamarádem nad tím, že se cítí provinile. Ptala jsem se proč. Odpověděl, „protože jen tys byla ochotna mě vylízat. Chybí mi to.“ Zaujalo mne to, protože nebyl ani zdaleka první heterák, co mi o lízání análu řekl. Nevidím v tom problém, když je člověk čistotný. Přeci jen, on mě také líže – a nebo z jiného úhlu, přeci jej kouřím. Tak jaký je v tom rozdíl?!

Přišla jsem na toto:
Buďto se chlap bojí přiznat tyto choutky proto, aby nepůsobil jako gay. Nebo proto, že se bojí odmítnutí ze strany dívky.

Víte, po tomto průzkumu  jsem se přestala smát. Ono je to totiž spíše smutné. Vím, že lidé umí být sobečtí. Ale tentokráte apeluji na slečny. Když vám to vadí, a nešly byste do toho (i když fakt nevím proč), mějte alespoň pochopení… zvláště pokud máte rády lízání vaší kundičky.

A co vy a anální hrátky? Lížete? Jste lízáni? Nebo si vystačíte pouze s hračkami a análním sexem?

6 Replies to “Není lízání jako lízání”

 1. Anální sex s přítelkyní je úžasný ať už rozdávám nebo přijímám a lízání je perfektní předehra 😉

 2. Lízání i u muže je dost příjemná kratkochvíle, ale všichni se toho bojí… Plus ne všichni jsou bez chloupků, které je potřeba pečlivě oholit… Ale z prožitků (ještě při současném držení za kořen penisu…) se tomu máloco vyrovná O:)

  1. Neřekla bych že se všichni bojí… Je část mužů co to hned odsoudí a nezkusí to ano. Na druhou stranu je také mnoho mužů, kteří po něčem takovém touží, ovšem jejich přítelkyně/ milenky jim to nedopřejí. A pak né každý si uvědomuje, že je potřeba něco udělat pro to, aby tato kratochvíle byla příjemná oběma. 🙂
   – Protože ono co je krásnější než vidět partnera svíjejícího se slastí?

   1. Škoda, že se bojí. Ale chápu to. Není to tak běžné nabídnout prdelku – ač děčata to dělají ráda (tedy ty, co už vědí) O:) jako já…

 3. Neeee lízání neeeee 😀 Nemám to ráda, nebudu chlapovi lízat zadek a ani nechci, aby ho on lízal mně! 😀 Prostě mi to nic nepřináší, nevzrušuje mě to a je to zbytečná ztráta času! 😀 Nemám ani ráda lízání kundičky, mně to prostě nic nedělá a nelíbí se mi to. Nevzrušuje mě to, nechápu proč by mě měl vzrušovat jazyk v mém rozkroku, když je v nabídce i výstavní klacek v mém rozkroku! Ale anální sex mám ráda, to jo, já jen asi prostě potřebuju fakt to péro a ne jazyk :D. Ale já chlapovi kouřím ráda, když to chce, navíc tak sklízím spoustu pochval a je to masáž pro mé ego :D. A možná to je spojené i s mou bývalou profesí, jakožto zdravotní laborant mám totiž stále před očima, kolik bakterií člověk v té hubě má a pohlaví a zadek je oproti tomu fakt naprosto čisté. I kouřit ho chlapovi mi připadá nehygienické, ale ne z pohledu jeho přirození, ale z pohledu toho že opravdu přesně vím, co všechno člověk v puse má za bakterie, ale když to chce, tak to já to zas ráda udělám :D.

  1. Tak tuto profesní deformaci naprosto chápu! A víš k čemu je jazyk dobrý? Zvlhčení!! 😀 Ale pokud jsi jak studánka, tak ti mohu jen a jen závidět.
   Na druhou stranu, každý máme své choutky. A že jsou velmi rozličné. 😉

Napsat komentář