Show – S&M project „congress“

Potřebovala jsem něco vzrušujícího.
Něco, co mě ohromí.
A já zapomenu na všednost,
na to co mě trápí…

Trochu to trvalo ale konečně se vám mohu pochlubit! Byla jsem se podívat na jedné z jedinečných show S&M project. A bylo to skvělé! Nevím zda to bylo tím, jací se zde sešli lidé. Nebo atmosférou či snad tím, že i já jsem nezůstala opodál. Ale každopádně, velice jsem si to užila. Prrrr! Zpomalím a začnu od začátku.
Dozvěděla jsem se o této akce zcela omylem a hned jsem kontaktovala Tomáše zda o ní něco neví. Přeci jen krvavé SM show jsem ještě naživo neviděla a on mi o nich vyprávěl velmi nadšeně. Smál se… a vzal mě sebou!

Jak jinak než že byl na akci určený dress code, pro mou potěchu nijak zvlášť omezen – ale čím víc z těla ukážete tím líp pro atmosféru i levnější vstup. Žádný problém! Oblékla jsem se do provazu a kozy i kundu nechala na odiv. Avšak, jakmile jsem vystrčila nos na balkón došlo mi, že to nepůjde. A tak jsem stojící bradavky zkrotila krajkou – o děravé oblečení nestojím! To vše decentně skryla volnou sukničkou a ležérním trikem. Pod kabátem se to ztratí…
Stal se z toho test mé odolnosti! Jít naostro v únoru je lehce riskantní.

Jen co jsme vešli byli jsme zmatení, ale mile překvapení. Nejen že mě uvítala nahá prdel, ale hlavně dobrá hudba a teplo! Zaběhli jsme si odložit do šatny a vydali se vstříc párty! Byla jsem překvapena jak málo tam bylo lidí, ale bylo mi vysvětleno že se to velice rychle změní. A taky že ano, za chvíli u baru nebylo k hnutí. Na druhou stranu když jsem stála natisknutá na Tomáše díky několika párům poprsí okolo, nestěžovala jsem si. A dokonce jsem narazila i na pár známých tváří – což mě potěšilo. Málem bych zapomněla! Je hrozně milé když mě na takových akcí přijde pozdravit někdo, kdo mě zná díky twitteru. Pak se culím jako pako.

Každopádně, byli jsme tam kvůli show! V plánu byly čtyři.
První byla o svazování pomocí drátů. Všichni jsme se shodli na tom, že nám výsledně svázaná modelka připomíná šunku. Ale bylo to zajímavé, takové netradiční.

Druhá byla o noži a moči, řekla bych. To víte, trošku rozřezání oblečení, možná lehce bolest díky pár ranám „plácačkou“ a závěrem z hoky udělal automat na pití. No… nebylo to moc zajímavé a vzhledem k tomu co jsem o této akci věděla, mě to nepřekvapilo. Což by asi normální lidi mohlo. Nevím.

Třetí měla být krvavá! Bohužel modelčino tělo moc nespolupracovalo a tak jsme se dočkali jen několika málo kapek. Nevadí, alespoň byla krásná a některé rány jsem jí vážně nezáviděla. Ale kdo zná BDSM tak ho to asi nepřekvapilo.
Tyto tři show byly na pohled v pořádku jen… jsem čekala víc akce. Fotografové se shodují na jednom – aspoň to bylo fotogenické. Mezi nimi se po pódiu procházela nahá slečna s ocáskem – kočička. Popíjela mlíčko, nechala se hladit a obecně byla kouzelná. Ukázka foot fetishismu a tak. Moc se mi líbila a tak jsem jí hladila seč jsem mohla. A nebyla jsem jediná.

Když se blížil pomalu čas čtvrté show kočička se kolem mě motala víc a víc a tu jsem ji oslovila. Netrvalo dlouho a už jsem měla jazyk v krku. No co vám budu povídat. Jasně že jsem si chtěla hrát – na holku mám chutě už dobrého čtvrt roku a tady mě strach z nich nějak přešel.
 
Začaly jsme si hrát s voskem. Měla jsem po ruce ji, jejího kamaráda a občasně Tomáše. Podle reakcí to bylo zřejmě i zajímavé, lidi na nás hltavě koukali a já si to sakra užívala! A pak! Přišel jeden z představitelů oněch show s tím že jsem na tu poslední odpadla modelka a zda bychom se toho nezhostily když nám lidi nevadí. Ach, souhlasila jsem, prostě – možná za to mohlo víno – nešlo odolat!
O co šlo? Byly jsme vystaveny na pódium k nám přidány jednorázové rukavičky a? Nechány na pospas! Mohl přijít kdokoli s těch lidí a potěšit se na nás, dotýkat se… a kdo říkal že jen prsty. Jediné co jsme obě odmítly bylo sex, při tolika lidech a bordelu by to bylo nepříjemné. Ale zbytek, jsme si náležitě užily. Když na vás najednou sahá tak osm lidí je to hodně zvláštní pocit, ale vůbec špatný. Líbaní, další ruce v klíně – jeden vás uspokojuje, druhý lechtá, od třetího to bolí. Bylo to úžasné a pokud se nebojíte lidí, doporučuju tohle na nějaké akci zkusit.
Jen, lidí se nakonec přihlásilo celkem málo. Možná se báli, styděli, kdo ví… ale byla to škoda.
Závěrem? Velmi jsem si to užila. A už zkoumám kdy mají zase někde vystoupení, protože tohle mě fakt baví!
Jen pro vás mám upozornění a to dvě: V první řadě pro slečny, neberte si pití od cizích lidí na párty. Nikdy nevíte zda v něm něco není. Druhé pro pány: Buďte seriózní to že holku zdrogujete vám nepomůže.

Druhý den ráno mi bylo vážně šíleně zle a nejspíše vím proč. Neznámému blbci děkuji, už se pozvat nenechám. A Tomášovi ještě víc, že se o mě postaral. (Více fotografií zde)

A co vy? Byly jste někdy na podobné akci? A jak jste si ji užili? Nebo teprve plánujete – jakou?

8 Replies to “Show – S&M project „congress“”

 1. Teď jsi mě fakt dostala 🙂 Vůbec jsem netušil, že takové akce tu jsou a že se v nich mohou zažít takové orgie, které většina může znát leda tak z nějakých snímků.

  Jste krásné kočky s drápky.

  To ovlivněné pití je pěkná sviňárna. Jehly a bodce na ty blbečky. Snad tě to neodradí od dalších akcí…

  1. Oh, moc jsi mě potěšil! A u nás je mnoho akcí, pokud na žádnou zrovna nenarazíš tak Němci (nejen oni) mají podobných akcí taky dost. 🙂 Takže oči na šťopkách a zajímat se stačí – fakt stojí za to nějakou z nich navštívit. 🙂

   A děkujeme

   No, od akcí mě to neodradí – spíše od toho si nechávat koupit pití. Takže všichni co skrze něj chtějí nabalovat mají smůlu. 🙂

 2. Klobúk dole čítala a fotky som prezerala so zatajeným dychom 😊

  1. Oh, děkujeme snad se líbilo a přežila si tu chvilku bez kyslíku. 😉 🙂

 3. Owow neskutecne sexy 🙂 az se divim, ze to tak moc nepalilo.

  1. Oh těší mě že se ti to líbí. 🙂 A pálí to, zvláště na klitorisu jen je to zároveň velmi příjemné a tak křik zaniká ve vdechu. 🙂

   1. Škoda, že moje fantazie nedokáže si představit křik zaniká ve vdechu :)) Musel to být solidně velký rajc být takhle obklopená a opečovávaná jak jen to jde…

    1. To nevadí.
     Myslím, že fotky byly dostatečnou náhražkou. No ne?
     Ale uznávám, že to byl vážně zajímavý až perfektní pocit. 🙂

Napsat komentář