Pojďte si hrát!


Mám tady pro vás něco speciálního. Každý známe několik klasických sexuálních hraček, či snad pomůcek. Jako vibrátor, pouta, lana, rákosku, masážní hlavici, Venušiny kuličky, bičík či vibrační vajíčko. Ale proč se držet standardů? Jsem ráda rebelkou a stále prahnu po něčem novém. A tak jsem neodolala provokativním stolním hrám pro dospělé!

Stolní hry… tak nevinná věc. Známe je snad všichni. Mnoho jsme jich hráli už od dětství. A jak jsem stárli, tak se měnily i hry. Z těch specifických pro vysokoškoláky/dospělé si nejlépe pamatuji Panákové šachy a Člověče napij se. Jenže, co když nám alkoholem upravené hry nestačí. A jsme v hravém vztahu, nebo se nudíme s dobrými kamarády? Pak pro nás jsou tu erotické stolní hry. A pokud byste nevěděli kde je hledat dám vám dva tipy. Jeden je knihkupectví. Pokud vám ale přijdou tamní hry přijdou předražené a složité. Je tu pro vás sexshop.cz!

Dnes vám představím rovnou dvě tyto hry. Obě mají něco do sebe. A přesto… ale to předbíhám!

Začnu tím, že obě tyto hry najdete na stejném eshopu. Za velmi podobnou cenu. Na stolní hry jsou až neuvěřitelně levné, ale podle toho i vypadají. Takže první dojem? Zděšení.
Krabice jsou relativně měkké, takže větší přenášení v batohu špatně snáší. Hrací deska se brzy zohýbá – odpovídá asi dvěma vrstvám čtvrtky. Kostka má špatně viditelná čísla. Figurky mne překvapily tvarem. Kartičky by nepřežily jedinou párty – polití by je zdevastovalo. Proč?!

S čím srovnávám? S erotickou hrou z knihkupectví. A rozdíl je to neskutečný. Ale abych nebyla jen zlá, pojďme se podívat na klady. Obě hry mají nádherné syté barvy. A obě jsou jedinečné svou tématikou. Ta první zkráceně zvaná Lollipop je zaměřená na orální sex. Druhá zkráceně zvaná Chilli je o lehkém bondage a dominanci. Často jsou totiž erotické hry o prostém sexu nebo od všeho trochu. Tyto ne a to se mi líbí.

Přesto bylo testování zábavné. I když obě hry mají společný problém. Karty jsou po několika kolech ohrané a neoriginální. Navíc dané úkoly by po chvíli přemýšlení napadlo každého. Takže to vztah okoření jen pokud jste zcela bez fantazie. Což je zábavné, protože jsem si na základě jedné kartičky dělala průzkum. A většinu mých známých (tedy muže) by nenapadlo si nechat vykouřit, zatímco by žena měla v puse větrový bonbón. Právě proto, jsou hry a jejich úkoly tak okouzlující. Protože né všichni nad sexuálními tématy tolik přemýšlí.

Co je ještě lepší, obě hry nejsou zábavou jen na pár hodin. U hry Lollipop si úkoly můžete nechat na jakýkoli den v měsíci. Zezadu u pravidel najdete jednotlivé úkoly s místem pro napsání data splnění. Hodí se to, například když chcete jeden druhého překvapit. U hry Chilli je to podobné, zde máte na hrací ploše rovnou sedm míst pro sedm dní v týdnu, do každého políčka máte získat úkol. A tedy hru dohrajete až splníte všechny získané úkoly. Líbí se mi toto prodloužení hratelnosti. Dává to hrám něco navíc!

Jinak hry vycházejí ze starých dobrých klasik, hrací políčka s úkoly, hrací kostka a figurky. A i když jsou hry určené pro dva hráče, tak já mám v plánu je hrát s přáteli na týmy muži vs. ženy a věřím, že se u toho budeme skvěle bavit. Fantazii se meze nekladou a tak se nebojte si hrát!

Takže co k hrám potřebujeme, aby to bylo zajímavé? 
Začneme u Lollipop, po ruce si nachystejte led, teplý nápoj, větrové/mátové bonbóny, spodní prádlo (nejlépe krajkové kalhotky a push-up podprsenku). Dále se hodí mít rozcvičený jazyk (abyste nechytly křeče do čelistí) a hbité prsty – ale dá se to naučit, trénováním.
Teď přejdeme k Chilli. Ta se hůře hraje najednou. Protože mnohé úkoly buďto potřebují změnu prostředí, nebo obsahují prvek, který počítá s „překvapením“. Ale můžete využít stejné věci jako u Lollipop, přidejte třeba ještě bičík, lubrikant, vibrátory a pouta – jistě zapomněla bych provaz. Věřte tato hra je velmi hravá jen se nebát. Navíc úkoly vám dost napoví, abyste věděli co je třeba k jejich splnění.

A co vy, háli jste nebo hrajete nějaké erotické stolní hry? Co se vám na nich líbí? Či snad teprve plánujete nějakou zkusit?

  • Design - 90
  • Zpracování - 80
  • Výdrž - 80
  • Účinnost/Zábava - 90
85

Zhodnocení

Pokud si rádi hrajete a chcete rozvinou vaši fantazii, tak do těchto her investujte. Nejen že pobaví, ale nažhaví vaše erotické vnímání. Později budete vidět nejrozmanitější možnosti hrátek i bez těchto pomocníků a to je právě to skvělé. Tyto hry vám ukážou dveře, je jen na vás zda vstoupíte.

User Review
0 (0 )

1 Reply to “Pojďte si hrát!”

  1. Díky za tip 🙂 zatím jsme si vystačili s kartičkami z tvrdého papíru s našimi úkoly, ale tohle je vyšší úroveň.

Napsat komentář