Swingers Párty – Milk&Honey

Podruhé na swingers párty.
Podruhé všichni šukali, kromě mě.
Ironie osudu?
Ani ne.
Atmosféra, místo i lidé byli stále báječní!
A já se stále cítila dobře.
Dokud..!


Již jsem o této akci psala, jen jinam. Teď o ní budu psát znovu, lépe. Vím už totiž co vás zajímá. A bude to tedy článek plný o tom jaké to tam je. Co mě tam tak táhne a proč byste tam měli jít i vy! Ale jistě nebude to sedět každému, ale to ani šaty velikosti S s košíčky D. Smiřte se s tím. Nedá se vyhovět všem.

Jedná se o tématickou swingers párty v klubu Le Clan – Pořádanou Milk&Honey. Bývá každý měsíc, pokaždé na jiné téma. A to je na ní asi nejzajímavější.

Od začátku a konkrétně.
Tento měsíc byl název a tedy téma Black Naked. V překladu: Měli jsme se držet hesla – méně je více. A také byla barva pro dress code omezena na černou. S tím se ale váže fakt, že jsou věci, které je dobré vědět před tím, než se na tuto akci vydáte. Mám tu pro vás pár zjednodušených, ale jinak platných „oficiálních“ řádků:

Celý prostor podniku se ponoří do tmy, světla se omezí na nutné orientační body. To málo, co bude možné vidět, zahalí kouř! Dress Code? Černé pásy, popruhy a nahota! Méně je více.
(Na akci nemusíte v obličejové masce, pro nováčky však zůstává výhodou!)

Pár / Couple: 600 Kč
Slečny / Ladies: FREE
Trojice / Trinity: 1200 Kč

DJs KIRILL ASTRA & AURORRA

PROSTOR: TŘI ZÓNY
[1] WARM-UP – Vstup volný. Místo pro rozehřátí i seznámení. I zde proběhne performance. Dámy v šatech a s podpatky, pánové elegantně.
[2] UNDERGROUND – Taneční parket, silný zvuk, kvalitní DJs. Vstup placený a to pouze ve vhodném dress-code. Možnost si odložit v druhé šatně určené přímo pro zóny 2 a 3. Součástí již této zóny jsou různá zákoutí i darkroom.
[3] PLAYGROUND – Zóna pro zlobivé odvážlivce. Pouze v odvážném dress-code. Jen dámy, páry a jejich pánský doprovod, žádní solo muži.

DRESS CODE – Le Clan
Dress-code pro zónu UNDEGROUND [2]:
Doporučujeme připravit se ve stylu „hidden dress-code“, tedy ve dvou vrstvách. Na vrchu sexy a elegantně a pod tím odvážně a eroticky. U vstupu do zóny [2] budete vyzváni k prokázání adekvátního dress-code poodhalením, či ukázáním obsahu tašky. Své postupně odkládané oblečení budete moci bezplatně odevzdat v bezpečné šatně na spodním baru.
Dress-code pro zónu PLAYGROUND [3]:
Pouze v erotickém dress-code ve stylu! Nahotu doplní sexy prádlo, kůže, popruhy, síťovina či řetězy. Všichni budou velmi spoře oděni. I pánové odvážně!

POZOR
Ve všech zónách je přísný zákaz fotografování!
Organizátoři mají právo vykázat kohokoli, kdo nebude respektovat pravidla klubu a etiku kolektivu MILK & HONEY. A to nejen zpět do zóny [1], ale úplně mimo podnik.
Dress-code je součástí společné hry. Nestojíme o hosty, kteří atmosféře nic nepřináší.

Plus tady pro vás mám video-upotávku od samotných Milk&Honey. Nebojte se, není vulgární a přesto přesná!

A teď o tom, jaké to bylo!

Na tuto konkrétní párty jsem si sebou vzala Lišáka. Znám ho už nějakou dobu a přijde mi lehce jako konzerva. Řekla jsem si, že by mu podobná akce mohla rozšířit obzory a obecně se líbit. Byla to zábava vysvětlit mu téma a celé základy akce se ukázalo lehce náročné, ale výsledek stál za to!

Ten, kdo mě už potkal na twitteru ví, že jsem nedávno vyhrála pentagramový postroj – od mé milované „fetish“ umělkyně Kameko Epitaph. Což mi hrálo k tématu do karet. A předání v den akce bylo ideální.

A tak jsme se sešli! Já v postroji, podvazcích, zdobená krajkami. Lišák v gládách a bederní roušce! Dvojka k popukání. Ale co už, téma jsme splňovali. A toto bylo naše zjevení před nic netušícím okolík kryla „dokonalá“ společenská róba.

Je lehce škoda, že nemáme i společné fotky a i ty oblečené. Ale nějak mi to nedošlo v ten pátek. Byla jsem mimo.

Začátek byl nahlášen na jedenáctou večerní. A tak jsme měli ještě dost času blbnou před akcí. Napadla nás jedna drobnost. Aneb rozšiřuji obzory Lišákovi lekce první. Zašli jsme  do Erotic City! Napadla nás totiž jedna super tématická vychytávka. Černé kondomy! A kde jinde než v sexshopu je hledat?! Navíc on nikdy před tím v žádném sexshopu nebyl. A tak jsem to pojala jako dobrou přípravu před akcí. Vypadal zaujatě a zvídavě. Ty jiskřičky v očích! Bylo mi jasné, že se mu večer bude líbit… Mimo jiné jsme navíc ty „správné“ kondomy sehnali.

Na místě jsme byli na půl dvanáctou. Co mě překvapilo i tentokrát, že klub už byl otevřený a akce jakože zahájená. Ale lidi nikde! Většina přišla až kolem dvanácté a tedy i slibovaná show, která měla být o třičtvrtě byla posunuta. Za to mě ale překvapila. Představovala novou tvář této akce Hana Muse, která pro pánskou část měla soutěž. Šlo o to kdo ji nejlépe plácne přes zadek. Upřímně? V první řadě jsem chlapům záviděla, až jsem zelenala! Ale z druhého pohledu to neměli vůbec lehké, neb Hana má opravdu pevný zadeček a tak se o pěkné plesknutí museli snažit. A nebo být profíci a prostě umět. Ale to byla show celá, na druhou stranu chápu, fungovalo to skvěle. Jen lidi jsou stydlíni, škoda.

Chvíli na to se otevřela druhá část. A my jen co jsme dopili a pokecali s Můzou, Lišák se mezi tím ještě odstrojil, vyrazili jsme dolů. Samozřejmě jsme ještě před zaplacením pobavili široké okolí dětinskostí, která nás neopouští ani zde. A pak… přišlo zklamání. Ve spodní části bylo vidět úplně v pohodě. Já čekala fakt tmu a ono všude bylo nanejvýš šero. Dokonce i vychvalovaní DJs mě zklamali na jejich výběr mě absolutně nenapadal žádný taneční styl. Což mě trochu mrzelo. Ale po chvíli zmatků a nervozity, zahodila jsem šaty a utíkala k mé lásce. Houpačka z kůže visící na řetězech! Skvělá věc!

Našlo se pár lidí, s kterými jsem prohodila pár slov, ale spíše jsem pozorovala okolí. Ono z houpačky je rozhled skvělý. Navíc jsem čekala na otevření hlavního prostoru! Co mě ale zaskočilo byli lidé. Bylo jich stále málo! Tedy, když jsem na této akci byla dříve lidí bylo o dost více. Ale očividně to není pravidlem. A tak jsem zvědavá jaké to bude příště. Zároveň mě přepadal pocit, že je tam tři-čtvrtina osazenstva zvědavci, co přišli poprvé na podobnou akci. Vášniví přes to strnule působící. Jako by se rozpadalo jejich očekávání… a zároveň oni sami se teprve rozkoukávali, proto nevytvářeli show.
–  Upřímně? Čekat nic neřídící mrdačku jako z filmu je blbost. Zvláště u akce, která se prezentuje i jako seznamovací a z poloviny taneční/klubová. Brát to spíše jako pravou párty s tím, že jen nikomu nevadí, že si to tam rozdáte je mnohem lepší.

Jako by se toho lidi báli. Ale možná jsem byla zaujatá a dívala se na špatné lidi. Lišák totiž později tvrdil, že někoho viděl i tančit. No, lidi v kleci a zábava co se tam tvořila minule to nebyla – prostě to nebylo ono. Ale je fakt, že ani já neměla náladu na blbnutí. Ono přeci jen, kdo by raněn náladu měl.

Lišák posilněn pitím dostal chuť zajít do play arény. Doprovodila jsem jej usadila se na svíticím křesílku a jala se do pozorování okolí. Zrovna se to rozjíždělo! Všimla jsem si zajímavého faktu – využijeteli postel jste pro více párovou/hromadnou soulož. Chteteli být spíše sami nebo ve třech volíte křesílka či gauče. Jeli tady obsazeno nebo jste stydlíny využijete kóje, které jsou podél uličky vedoucí ke sprchám.

A i když jsme si tam asi hodinu jen tak povídali a trochu komentovali okolí. Nakonec i on neodolal! Což mě potěšilo, pokořit jeho chladnost na začátku bylo mým cílem. No, skončilo to tím, že kolem slečny jen uznale komentovaly jak dlouho zvládám kouřit i když se zdá že to s chlapem nic nedělá. S Lišákem je to těžké, je to požitkář. Ale dodělat jej do konce ústy je téměř nemožné! Ale já to jednou zvládnu!! Už jen proto abych mohla mít další uznání, které v takové chvíli velmi potěší…

Co mi nakonec Lišák koukajíc a šukající páry řekl? Že tohle vše zná a nic nového to není. Tak jsem jej upozornila, že podivovat se nad dominantem co docela přiměřeně potrestá svou subinku mluví samo za sebe. A také, na další houpačku, tentokráte jiného typu, s pevným sezením a tedy ideální jak ke škádlení tak sexu.

No, každopádně jelikož si chtěl užít hlavně se mnou a já v danou akci nemohla, navíc ani nechtěla, měli jsem brzy ráno menší krizi. Ale opět se projevilo co já zda mám hodně ráda. Přišel ke mě náhodný člověk, skvěle jsme pokecali a nálada se vrátila. I Lišák se pak našel, lehce šokován, znechucen, ale svým způsobem spokojen.

Co já mám fakt ráda a co mě nutí se vrátit zase v lednu? Prostředí! Skvělí organizátoři, s kterými je rozumná řeč. Navíc ti lidi obecně – řekneteli ne, respektují to. Řekneteli na nabídku ano, většinou si užijete ke spokojenosti. nezapomíná se na atmosféru, tedy dodržování dress code, ale i bezpečnost aneb v play zóně najdete jako milý dáreček kondomy. Když máte štěstí zatančíte si. A obecně… když člověk chce zabaví se, užije si akci, vždy.

Proč by tam podle mě měl zajít každý zvědavec? Protože vám to nic neudělá. Spát tam s nikým nemusíte. Nikdo vás nevykouká, fakt! A hlavně nikdo nikoho do ničeho nenutí!! Tedy… proč ne? Za tu zkušenost to stojí.

Aneb swinger párty bez nechutných pochybných existencí, které se objevují na každé klasické swingers párty. Proč? To nevím. Ale možná to dělá to centrum – tedy ceny pití i vstupné. Kdo ví. A nebo jsem já moc tolerantní. Ale co jsem se ptala já druhých platí spíše to první.

Na konec: Pokud byste nějak chtěli tuto akci kazit… prosím vykašlete se na to. Byla by škoda o ni přijít. Díky

Co vy a zkušenosti se swingers? Byli sjte někdy na nějaké? Nebo plánujete?
A láká vás po tomto článku právě tato?

2 Replies to “Swingers Párty – Milk&Honey”

  1. Díky za osvětlující report, z jejich akcí jsem snad nikdy žádný nečetla 🙂 a to jsem vždy po každé akci zuřivě hledala, ať vím co mě tam (snad někdy příště) čeká:) A tohle se mi ukrutně líbí, málo lidí by mi i vyhovovalo… Tanec mě neláká, spíše rajcovní prádelko a případný switch partnerů O.) Díky za report – navštěvuješ i nějaké tvrdší akce s tematikou bdsm?

    1. Z jejich akce je report taky třeba zde: http://www.lui.cz/co-se-deje/item/6598-utajena-eroticka-party-libertinage
      Jinak jsem ráda, že tě ten můj potěšil a hlavně zaujal. 😉 Jen… s těmi lidmi to není nikdy jasné. Někdy jich přijde hodně jindy málo, jak jsem zjistila. 😉 Ale jak již víš v případě nouze jsou tam kóje a nebo když otevřou spodní patro tak je nějakou dobu málo lidí v tom vrchním… 🙂 Ale jistě by sis to tam podle „požadavků“ užila.

      Byla jsem například na Gothic fushion nebo sem tam na Body Beat. To nejsou ofiko tvrdší akce, ale spíše akce kde jak si to zařídíš takové to máš. Někdy je to zajímavější jindy méně. Ale na BB pravidelně teče krev, např. Občas nějaké to bičování či svazování. Záleží jací lidé se sejdou. BB je každý měsíc první sobotu v měsíci. Kdyby tě to zajímalo. 🙂

Napsat komentář