Malá, ale šikovná


Pamatujete si jak jsem psala o masážní hlavici? Ach ano, nezůstala jsem u jedné. Tento typ hračky si mne prostě získal! Tentokráte ale jde o daleko menší model a tak jsem byla velmi zvědavá, zda bude splňovat mé očekávání stejně dobře. A ano, očekáváte správně zase za to vděčím milým lidem z lascivní.cz.

Než se ale dostaneme k recenzi, mám pro vás novinu. Právě na tomto webu se objevil rozhovor s mou maličkostí. Můžete si jej přečíst ZDE.

A nyní už k recenzi.
Na pohled je překrásná. Maličká, matně černá, jen se stříbrným zdobením. Na dotek sametová – a to i vyměnitelné součásti. Což mně překvapilo. Skvěle se čistí, a ani sprcha jí nevadila. – Což jsem musela otestovat, neb návod (který jsem našla v kravičce) byl v čínských znacích.

Co se mi ale naprosto nelíbilo – je na tužkové baterie, dokonce čtyři! Ale to není ten hlavní problém, vybíjí je relativně pomalu. Baterie se do ní špatně zasouvají a ještě hůře vytahují. Po několika opakováních se tento problém sice „vypaří“, ale i tak to je téměř neomluvitelný nedostatek.

Když jsem se poprala s bateriemi, mohlo začít zkoumání vibrací. Božské! Nepamatuji se kolik těch funkcí je, něco kolem dvanácti. Ale rozhodně, alespoň půlka, vážně stojí za to! Bohužel jsem možná staromódní – ale nejlepší mi přijdou první tři. Což je jen odstupňování klasické, monotóní vibrace. Na druhou stranu vyměnitelné „nástavce“ tomu dávají jiný rozměr. Zde se klasiky rozhodně nedržím!

První zajímavější nástavec má jakýsi jazýček. Tedy mohu něžně (pomoci výstupků) masírovat pysky a jazýček se mezi tím stará o klitoris. Musím jej pochválit napoprvé mě zvládl udělat během pěti minut! Postupně se čas prodlužuje, ale intenzivní a příjemné je to pořád. A nedej bože když toto dám do ruky muži – zvláště takovému, co rád svazuje – pak se jen svíjím slastí…

Druhý má „anténku“ která se ke špici lehce rozšíří do plošky na které jsou maličkaté výstupky. (Připomíná mi to kartáček na čištění jazyka. Toto je také příjemné dráždidlo klitorisu. Ovšem ještě lépe se využívá přímo ve vagíně. Kdy zřejmě masíruje bod G. Ale opatrně, doporučuji se nejprve rozdráždit! Protože kdyby jste ji jen navlhčily a ihned použily, mohly by vibrace být příliš silné až nepříjemné.

Podobně jako u první hlavice i zde jsem zkoušela masáž na muži. Na velmi ztuhlé svaly kolem krku a ramen je to v pořádku. I v tříslech byla hlavice značně oceněna. Ovšem, jinak příliš ne. Vedlo jsme o tom debatu a shodli se, nejspíše za to může fakt, že muži nejsou na vibrace zvyklí. A tak to v nich vyvolává spíše smíšené pocity, než blaho jako u žen. Na druhou stranu… taky jsem bývala nezkušená puberťačka a až tak divné mi to nepřišlo.

Jaké je porovnání? Já jsem jednoznačně pro tu menší. Nejen, že se s ní lépe cestuje, ale mohu ji použít i ve sprše a má více hravých možností. Na druhou stranu má své neduhy, tedy zvládnete je přehlédnout?

Zato ta první je rozhodně lepší na masáže těla a nemusím se starat o baterie. Také má o něco citlivější vibrace, tedy vám poté nebrní celé tělo. (já silnější vibrace ocením, ale jsem méně citlivá)

Co vy a masážní/vibrační hlavice? Máte s nimi zkušenosti? Pokud ano, jaký je váš názor na ně. A popřípadě chystáte se nějakou brzy vyzkoušet?

Vibrační hlavice ve tvaru mikrofonu
 • Design - 100
 • Zpracování - 90
 • Výdrž - 85
 • Účinnost - 100
94

Shrnutí:

Malá hračka, ideální na cesty. Velmi výkonná a přesto né příliš hlučná. Designově velice vydařená. Co víc si přát…

User Review
0 (0 )

11 Replies to “Malá, ale šikovná”

 1. Taky to máme stejně, že snad u všech hraček nám sedí ty klasické vibrace a různé pulzní programy nás moc neberou – nebo možná jo, na začátku, jako něco nového, ale k orgasmu si dopomůžeme vždy klasikou 🙂

  Závidíme ti, že můžeš hračky porovnávat, my jich máme zatím jen poskrovnu.

  1. Už jsem se lekla, že jsem divná. Jak koukám nejsem a to je fajn. 🙂 A tak ze zvědavosti, máte doma hlavici? Případně jaký je váš názor na ni?

   Tak, kdyby to bylo jen na mě – asi bych je také sbírala pomalu. Za rychlejší rozšiřování sbírky vděčím hlavně spolupráci s Lascivní.cz. Na druhou stranu, není kam spěchat. Ani pomalejší rozšiřování sbírky nevadí. Naopak to ve vás podpoří kreativitu. Protože mnoho hraček má více využití než se na první pohled zdá. 😉

   1. Divná ne, slyšela jsem to z vícero stran, že všechny „glamour“ funkce super, ale v reálu na ně stejně nedojde.

    Máš pravdu. Kdybys jich měla třeba 10, tak by sis s nimi tolik nevyhrála a tak do hloubky by sis s nimi nehrála O:)

 2. Ideální tvar pro zničení nějaké svázané subinky… na laně, hrazdě, u židle… Ta by výskala „radostí“ O:) Jsem trochu zákeřnější, já vím..

  1. Zákeřnější? Kde že. Napadlo mě to taky hned a taky jsem si to prožila. Výskala jsem tak, že mne překvapilo, že spolubydlící nenaběhli ať neděláme bordel. 🙂

   1. A jak sis to uzila? Jen sama v selfbondage?

    1. Sama s hlavicí? Pak nepotřebuji provazy.
     Ale když mne někdo sváže a pak použije hlavicí… jo to je jiná!!

 3. Krásné hraní :)) máš ještě nějaké tipy na dobré hračky pro (byť ne vždy) subinky? :))

  1. No, spoustu věcí se dá využít pro subinky. I ty hlavice. Staří být kreativní 😉
   Ale uložím si to a časem se pokusím téma zpracovat.

 4. Sikovny kousek, jako mikrofon co nepatri k ustum, ale klinu 🙂 bude i dalsi testy hracek? Od tebe je zeru 0-))

  1. Jistě že budou, jen teď to s psaním obecně nebylo slavné. Ale těš se, již brzy!
   Jinak s ústy a hlavicí je taky dobrá zábava, jen nemá tak silný erotický náboj. 🙂

Napsat komentář