Vibrující překvapení

To se tak ke mě jednou spolubydlící přitočil s rukama za zády a lišáckým úsměvem. Podal mi jednoduchou a nečekaně těžkou krabičku a řekl: „Aby si se tady nenudila, když jsem zrovna v práci.“

Koukám na to a tam jen něco vzdáleně připomínající vibrátor a jednoduchým nápisem OVO K5. Nenechala jsem se pobízet a zvědavě nakoukla dovnitř.
Byl tam!

Vibrátor! Avšak s nečekaně čistým designem a skutečně stylový.Popravdě bych se asi nebála dát jej někomu veřejně. Připadně na Vánoce dát třeba máti. Protože ta tak pěknou hračku není třeba se stydět! Naopak. A hned co jsem si všimla, že design je z Německa bylo mi to jasné. Německo je typické pro jednoduché ale úchvatné designy.


Mimo jiné jsem se zděsila! Se silikonem si moc nerozumíme. I přes to, na omak byl příjemnější než jsem čekala. Takové, sametové! Podobně jako matný fotopapír. Za což výrobcům tleskám, protože jsem zažila i hračky z vážně pochybného silikonu. A toto byl krásný důkaz toho, že na kvalitu vážně dbají. Avšak později mě tento materiál trochu zradil…

Chtěla jsem jej samozřejmě ihned zkoušet. Přičemž jsem narazila na problém! Vibrátor byl vybitý! Asi deset minut zmateně přemýšlela jak do něj sakra narvu energii?! Ach, byla jsem jen slepá! Koncem blíže tlačítkům totiž stačí jen otočit a odhalí se místo na dvě baterie AAA.


Wow! To jediné mě napadlo při té míře možností. Mohla jsem si zvolit jak intenzitu, která má šest úrovní tak typ vibrace. No nezní to jako splněný sen? Navíc výrobce i weby tvrdily jak je tichý. Nemohla jsem se dočkat až zůstaneme sami!

Bylo to tu, spolubydlící v práci a já s hračkou doma. Řekla jsem si, že začnu bez přípravy. Schválně! Neboť od vibrátoru čekám, že zvládne potěšit celé mé tělo.


Začátek byl famózní, vibrace silné a účinné. Tělo se mi chvělo pod jeho dotyky. A už už jsem vlhla. Nebo jsme si to myslela. Ale materiál tohoto krasavce mě přesvědčil o opaku. Dopomohla jsem si tedy trochu a jala se užít si pocit naplnění. Ale! Nedostavil se zcela. Přeci jen, 11,5 centimetrů použitelného… to mě prostě nestačí. Ne s průměrem 2,5 – 3,5 centimetrů a hladkým povrchem.

Řekla jsem si nevadí, třeba to „ouška“ (nebo taky výrůstek pro provokaci klitorisu) zachrání. No, ne. Bohužel neměla jsem ani pocit, že vibrují. Nahradila jsem „je“ tedy prsty.

Když tu jsem si uvědomila, že slyším vážně divný zvuk. On se totiž vibrátor moc přiblížil mé pánevní kosti a začal řinčet. A pak už jsem jej slyšela pořád. Takže ať chci sebevíc zas tak tichý mi nepřijde. Ale zas pokud jej požívají ženy/muži, co mají rádi hudbu. Není to sebemenší problém. Neboť se na ten otravný zvuk nesoustředí.

Ale nevzdávala jsem to, a za mé větší výpomoci pokoušela vibrátor dál asi tři, čtyři hodiny. Pak přišlo poslední zklamání! Obyčejné nenabíjecí baterie, průměrné ceny, se začnou rychle vybíjet. Protože výkonný motorek tohoto společníka, žere docela dost energie. A bohužel se s vybíjením zeslabují i ty nejintenzivnější vibrace. Což mě osobně zkazilo hned několik pěkně rozehraných chvilek. Takže dodatková poznámka k bateriím: jsou třeba dvě AAA nabíjecí baterie.


Svěřila jsem se se zážitky samozřejmě spolubydlícímu. A ten mi na to odpověděl návrhem, že jej využijeme společně. Bezpečný, navíc dobrý sex se přece neodmítá! Uznávám, že kombinace jeho penisu a tohoto vibrátoru je famózní a já tekla proudem! A bylo jedno zda jsem se jím jen dráždila na klitorisu nebo jsem využila možnosti mít jakoby dva penisy ve vagíně. Celé to stálo za to. A i on sám vypadal velmi spokojeně.

Obecně: Bohužel mě vibrátor sám o sobě spíše zklamal. Nebo lépe řečeno nejsem jeho cílovka. Chce to citlivější ženy co ocení i překrásný vzhled této hračky. A nebo lépe páry co si rády hrají s vibrátory.

Kladů má několik: Je překrásný! Příjemný na dotek. Síla vibrací se dá se regulovat. Potěší citlivější klitoris. Využijete jej s partnerem. Je vodě odolný (já se jej jen pokusila utopit). A myslím si, že spolehlivě ukojí průměrnou ženu.

Zápory: Jsou třeba dražší baterie, aby hraní stálo za to. Je hlučný, když si dané zvuky uvědomíte. Náročnější ženě asi nebude sám o sobě stačit.

Závěrem, po této zkušenosti bych ráda zkusila ještě některý z výrobků OVO. A tak si ještě někdy nějaký jistě zakoupím. Protože bych ráda zjistila, zda mám obecně moc velké nároky na tuto značku nebo mě jen zklamal konkrétní kus zboží.

Zkoušeli jste některý z OVO vibrátorů? Obecně máte zkušenosti se značkou OVO? Pokud ano, jaké byly vaše pocity z jejich výrobků?

OVO K5
 • Design - 100
 • Zpracování - 100
 • Výdrž - 70
 • Účinnost - 80
88

Shrnutí:

OVO K5 je nádherný designový kousek. Doporučila bych jej spíše párům, jeho jednoduchost a střední vibrace skvěle okoření příliš jednoduchý sex. Ale jste-li citlivější žena, co si potrpí na vzhled hračky, pak budete jistě spokojena. Těm náročnějším, asi sám o sobě stačit nebude. Ale kreacím se meze nekladou…

User Review
0 (0 )

4 Replies to “Vibrující překvapení”

 1. U OVO se mi líbila vždy cenovka a materiály, ale občas zpracování a lícování dílů k sobě odpovídalo té cenovce. Zkoušeli jsme vibrační kroužek i jeden ze základních vibrátorů.

  Rozhodně díky za tvoji recenzi / test 🙂

  1. Tý jo, tak nevím kde je kupuješ. Ale tento mazlík stál přes tisícovku. Což je taky vidět je to fakt krasavec a žádné výrazné vady (jako viditelné spoje) jsem nenašla. Asi jsem měla štěstí tedy. (A nebo mám mylnou představu o cenách)

   Každopádně děkuji.

   1. Tisícovka je hodně nízká cenovka za kvalitu – kvalitnější hračky (třeba fun factory) nejdou pod 1500/2000 a je to dobře, že si drží takovou marži 🙂

    1. Pak se asi odjakživa pohybuji u levnějších hraček. Ale i tisícovka mi za hračku přijde dost. Na druhou stranu i dost záleží kde člověk dané hračky shání. Třeba můj ocásek, i když je velmi kvalitní, nestál ani tu tisícovku. 🙂 A taky některé značky se jménem už budou v jiné cenové relaci.

Napsat komentář